Żona Putina potwierdza, że ich małżeństwo trwa

Premier Rosji Władimir Putin i jego żona Ludmiła po raz
pierwszy w tym roku pokazali się publicznie razem w niedzielę, by - jak pisze agencja Reuters -
potwierdzić, że ich małżeństwo trwa, mimo utrzymujących się pogłosek o rozwodzie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Żona Putina potwierdza, że ich małżeństwo trwa
(Jupiterimages)

Premier Rosji Władimir Putin i jego żona Ludmiła po raz pierwszy w tym roku pokazali się publicznie razem w niedzielę, by - jak pisze agencja Reuters - potwierdzić, że ich małżeństwo trwa, mimo utrzymujących się pogłosek o rozwodzie.

Na wideo zamieszczonym na stronie internetowej rządu Putinowie w swej podmoskiewskiej rezydencji wspólnie odpowiadali na pytania ankieterki przepytującej ich z racji powszechnego spisu ludności.

58-letni Putin, który w roku 2008 przestał być prezydentem, by stać się premierem, ożenił się z 52-letnią Ludmiłą, byłą stewardessą, w roku 1983. Mają dwie córki.

W ostatnich latach Putinów rzadko widywano razem, co wywoływało spekulacje mediów o ich cichym rozwodzie i nowych planach matrymonialnych Putina; miał się on jakoby żenić z gimnastyczką Aliną Kabajewą, która urodziła się w tym samym roku, w którym Putin poślubił Ludmiłę.

(fot. )
Podziel się

Putin zdementował te pogłoski tuż przed zakończeniem prezydentury, mówiąc dziennikarzom, żeby trzymali swe "zasmarkane nosy" z dala od jego życia prywatnego.

(fot. )
Podziel się

Podczas spisu Putinowie potwierdzili, że są małżeństwem. Agencje podkreślają jednak, że Ludmiła na wideo wygląda na skrępowaną i zdenerwowaną.

(fot. Jupiterimages)
Podziel się

Rzecznik Putina Dmitrij Pieskow powiedział agencji Reuters, że plotki o rozwodzie to "nonsens", a to, że para rzadko pojawia się razem, jest następstwem ogromnego obciążenia Putina pracą.

POLECAMY: **CHCĘ BYĆ TAKA, JAK MOJA PRZYJACIÓŁKA**

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.