GwiazdyŻoną Zenona Martyniuka jest już 33 lata. Tak Danuta Martyniuk wyglądała kiedyś

Żoną Zenona Martyniuka jest już 33 lata. Tak Danuta Martyniuk wyglądała kiedyś

Danuta Martyniuk z mężem Zenonem
Danuta Martyniuk z mężem Zenonem
AKPA
20.04.2022 14:10, aktualizacja: 20.04.2022 15:05

Zenon i Danuta Martyniukowie są małżeństwem już od ponad trzech dekad. Jak podkreślają, są dla siebie nieustannym wsparciem, nie tylko w życiu prywatnym, ale i zawodowym. Niewiele osób wie bowiem, że żona wokalisty zespołu Akcent, wystąpiła niegdyś w jego teledysku.

W 1989 r. Zenon Martyniuk poślubił ukochaną Danutę. To właśnie jej wokalista zespołu Akcent zadedykował takie utwory jak "Sonet dla miłości" czy "Pragnienie miłości". Martyniukowie wspólnie wychowali syna, a od niedawna są także dumnymi dziadkami.

Małżeństwo Barbary i Zenona Martyniuków

Związek gwiazdora i jego żony od lat uchodzi za prawdziwy ideał. Małżonkowie dzielą wiele wspólnych pasji, ale przede wszystkim są dla siebie ogromnym wsparciem.

- Zazwyczaj się jej radzę i pytam, jeśli mam jakiś dylemat. Najczęściej decyzje dotyczące domu czy naszego życia podejmujemy wspólnie.(...) Lubię porządki w obejściu, koszenie trawy, sadzenie kwiatów, podcinanie roślin, drzew. Kiedy wracam z trasy, głównie tym się zajmuję. Razem z żoną chętnie to robimy. Można powiedzieć, że ogrodnictwo to nasza pasja - opowiadał król disco polo w rozmowie z "Dobrym Tygodniem".

Barbara Martyniuk w teledysku męża

I choć Zenon uchodzi za człowieka, który nie stroni od sceny i kamer, niewiele osób wie, że to jego ukochana była niegdyś prawdziwą gwiazdą teledysku. W wieku 34 lat Danuta Martyniuk miała bowiem okazję zaprezentować się w wideoklipie swojego męża do piosenki "Gwiazda".

W teledysku kobieta pozuje na tarasie zjawiskowej willi i przechadza się, spoglądając na róże. Według fanów utworu, nie ma żadnych wątpliwości, że kamera kocha wybrankę serca wokalisty zespołu "Akcent". Żona Martyniuka wygląda niczym supermodelka. A dopasowana sukienka, w jakiej prezentuje się przed widzami, idealnie podkreśla jej smukłą sylwetkę.

Zresztą, zobaczcie sami kultowy klip sprzed lat.

Danuta Martyniuk w teledysku
Danuta Martyniuk w teledysku© Youtube
Danuta Martyniuk w teledysku
Danuta Martyniuk w teledysku© Youtube

Akcent - Gwiazda

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl