Trwa ładowanie...
darc3lh

Zosia Zborowska pokazała stare zdjęcie z ojcem. Wzruszający opis

Młoda aktorka i influencerka chętnie dzieli się z fanami swoim prywatnym życiem. Tym razem pokazała fotografie z rodzinnego albumu i zamieściła emocjonalnym opis nawiązujący do swojego taty.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Zborowska ma dobre relacje z rodzicami
Zborowska ma dobre relacje z rodzicami (Instagram.com)
darc3lh

Ojciec Zosi - aktor Wiktor Zborowski - obchodzi dzisiaj 68 urodziny. W związku z tym jego córka postanowiła napisać kilka ciepłych zdań na jego temat i pokazać, jak wyglądało ich życie kilkanaście lat temu. "Powiem Wam tak: taki ojciec to skarb, zawsze mnie wspierał, ufał mi i nauczył niebanalnego poczucia humoru i dystansu. Kocham na maksa! Setunia Waciec" - stwierdziła.

Ponadto Zborowska zachęciła do składania życzeń jej ojcu poprzez wpisywanie ich komentarze pod postem. "Tata nie ma Insta, ale @marysiawiniarska pokaże mu ten post. Zatem jeśli chcecie mu złożyć życzenia, to zapraszam tutaj" - zaznaczyła.

Wiktor Zborowski to jeden z legendarnych polskich aktorów teatralnych i filmowych. Na ekranie debiutował w jednym z odcinków "Czterdziestolatka". Później grał m.in. w "Ogniem i Mieczem" oraz "Złocie Dezerterów".

darc3lh

Podziel się opinią

Share

darc3lh

darc3lh