Trwa ładowanie...
d467hea

Zostań stylową osobowością Wrocławia!

Eliminacje do konkursu Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL – runda specjalna – 24-25 maja w Magnolia Park.
Share
d467hea

Eliminacje do konkursu Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL – runda specjalna – 24-25 maja w Magnolia Park.

* Ruszyła długo oczekiwana, czwarta edycja jednego z największych w Polsce konkursów stylizacyjnych „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL” organizowanego w ramach wydarzenia Wrocław Fashion Meeting (www.fashionmeeting.pl).*

Runda Specjalna eliminacji odbędzie się w dniach 24-25 maja w Magnolia Park we Wrocławiu.

Do udziału w konkursie, który jest okazją do świetnej zabawy modą oraz wygrania atrakcyjnych nagród, zapraszają Magnolia Park – partner wydarzenia oraz Sequence – organizator Wrocław Fashion Meeting.

d467hea

Konkurs jest kierowany do wszystkich miłośników mody, którzy mają ochotę zaprezentować swój styl i interpretację aktualnych trendów w swoich autorskich stylizacjach, a następnie zaprezentować je na wybiegu.

(fot. WFM)

Aby zgłosić się do konkursu, należy przyjść do Magnolia Park w weekend 24-25 maja w przygotowanej przez siebie stylizacji inspirowanej hasłem „letni wieczór” i zgłosić się do fotograficznego stanowiska konkursu „Stylowy Wrocław i FASHION.WP.PL”.

Na autorów konkursowych stylizacji będą czekać fashion hunterzy, fotografowie i wizażyści. Wszyscy uczestnicy eliminacji otrzymają upominkiufundowane przez sklepy w Magnolia Park oraz organizatora.

d467hea

Autorzy najlepszych stylizacji inspirowanych hasłem „letni wieczór” wezmą udział w pokazie – ćwierćfinale konkursu, który odbędzie się na wybiegu podczas drugiego dnia Wrocław Fashion Meeting (8 czerwca). Po zaprezentowaniu ich strojów na wybiegu przed jury do kolejnego etapu konkursu przejdzie 10 półfinalistów, a w finale zmierzy się najlepsza trójka. Na wszystkich uczestników konkursu czeka wiele nagród, a zwycięzca wyruszy na weekend eleganckim VOLVO z pełnym bakiem paliwa.

Przy okazji eliminacji konkursu w Magnolia Park, zaprezentują się najzdolniejsi polscy projektanci młodego pokolenia. W strefie projektantów FashionMeeting POP UP STORE będzie można z nimi porozmawiać, obejrzeć ich propozycje,* kupić unikalne egzemplarze* na tymczasowych stoiskach, a nawet zamówić je na miarę.

(fot. WFM)

Swoje showroomy z najnowszymi kolekcjami otworzą tylko na dwa dnimiędzy innymi tacy projektanci odzieży, jak Jarosław Ewert, Sophie Kula, Gavel, twórcy biżuterii: Detoxdesign, FIA-D, a także toreb jak Clara Veritas, Joanna Litwa Design. Nie zabraknie najmodniejszych w sezonie oprawek okularowych marki Bodyych.

(fot. WFM)

Zapraszamy.

Regulamin konkursu znajduje się na stronie www.wroclawfashionmeeting.pl

d467hea

Podziel się opinią

Share
d467hea
d467hea