Trwa ładowanie...
dpq56x9
Życie seksualne Polaków bez tajemnic
Ludzie

Życie seksualne Polaków bez tajemnic

Ponad 80 proc. Polaków deklaruje zadowolenie z życia seksualnego. Jednocześnie statystyki pokazują, że przeciętny Kowalski uprawia seks tylko raz w tygodniu.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
dpq56x9

Ponad 80 proc. Polaków deklaruje zadowolenie z życia seksualnego. Jednocześnie statystyki pokazują, że przeciętny Kowalski uprawia seks tylko raz w tygodniu. Specjaliści regularnie podkreślają, że kobiety w Polsce wstydzą się swojej seksualności, często mają kompleksy i boją się mówić partnerowi o swoich potrzebach.

Przeprowadziliśmy sondę wśród warszawiaków, jak wygląda ich życie seksualne. Zapytaliśmy Polki czy – jeśli pojawiłaby się taka możliwość – skorzystałyby z substancji zwiększającej potencję dla kobiet. Reakcje były entuzjastyczne.

Co na to lekarze? Ginekolog Grzegorz Południewski zaznacza, że libido zależy od wielu czynników, które są różne w zależności od płci. Mężczyźni największą ochotę na seks mają w wieku dwudziestu kilku lat. Później apetyt na łóżkowe igraszki maleje. U kobiet jest odwrotnie. U pań i panów pożądanie maleje wraz z długością stażu ich związku. Dlatego na rynku pojawiają się preparaty na potencję. Coraz częściej są one dostępne także dla kobiet. Zobaczcie, z czego można korzystać, by w pełni cieszyć się bliskością w łóżku.

dpq56x9

Podziel się opinią

Share

dpq56x9

dpq56x9