Zyskaj pewność lub odzyskaj pieniądze - promocyjna akcja desek do prasowania

Zyskaj pewność lub odzyskaj pieniądze - promocyjna akcja desek do prasowania

Zyskaj pewność lub odzyskaj pieniądze - promocyjna akcja desek do prasowania
Źródło zdjęć: © iStock.com
24.09.2018 14:15, aktualizacja: 24.09.2018 16:09

Myśląc o efektywnym prasowaniu pierwsza myślą jest żelazko. Nie każdy jednak wie, że równie istotna jest dobra deska do prasowania. Te najbardziej nowoczesne posiadają innowacyjne funkcje, które nie tylko skracają czas prasowania, ale mogą wręcz zmienić tę czynność w czystą przyjemność. Nie wierzysz? Teraz możesz przekonać się o tym sama, nie martwiąc się o źle wydane pieniądze. Firma Leifheit umożliwia Ci aż 30 dni testowania swoich desek do prasowania, a jeśli nie będziesz zadowolona, zwróci Ci pieniądze!

Pewność zakupu lub zwrot pieniędzy

Firma Leifheit zorganizowała akcję, w której możesz testować deski do prasowania z serii Air Board i Air Board Express przez 30 dni! W przypadku braku satysfakcji z użytkowania zakupionego produktu, klient może zwrócić deskę w ciągu 30 dni kalendarzowych od daty jej zakupu - firma Leifheit zwróci wówczas 100% poniesionych kosztów!
Deski Air Board posiadają wszystkie nowoczesne funkcje, dzięki którym nawet wielka sterta prania przestaje być straszna! A czym różnią się poszczególne modele? Deski w wersji Air Board, czyli w kolorystyce niebieskiej, są uniwersalne, bo dedykowane do wszystkich rodzajów żelazek tradycyjnych, a modele NF posiadają dodatkowe przyłącze elektryczne. Pokrowiec termo reflect odbija ciepło i tym samym pozwala równocześnie prasować ubrania z dwóch stron. Dodatkowo są to produkty najlżejsze na rynku, nie rdzewieją, stoją stabilnie i są łatwe w użyciu. Leifheit daje na to aż 5 lat gwarancji!
Wersje Air Board Express w kolorze czerwonym są dedykowane do stacji parowych. Deski posiadają pokrowce z perforowanej bawełny, które perfekcyjnie przepuszczają parę i optymalnie wchłaniają wilgoć. Posiadają podstawkę na stację parową oraz uchwyt na kabel.

Czy już wiesz, którą deskę chciałabyś przetestować?

Deski nowoczesne versus “old school”

Wraz z rozwojem technologii kupujemy sprzęty, których głównym celem jest ułatwienie nam życia. Kiedyś nasze babcie prasowały ubrania na stole lub zwyczajnej desce drewnianej, ułożonej na dwóch krzesłach. Dziś na szczęście mamy do tego specjalne, nowoczesne – deski do prasowania - z pozoru proste urządzenia, jednak wyróżniające się funkcyjnościami, które ułatwiają i skracają czas prasowania. Posiadasz starą, zwyczajną deskę bez wygodnej, lekkiej, nowoczesnej konstrukcji, designu i osprzętu? Jesteś ciekawa jak najnowsze rozwiązania zastosowane we współczesnym sprzęcie tego typu może ułatwić Ci życie?

Dzisiejsze deski, chociaż z pozoru wyglądają podobnie do tych sprzed 10 lat, posiadają szereg innowacyjnych rozwiązań. Podstawka pod żelazko, odporna na wysoką temperaturę, regulowana wysokość, umożliwiająca prasowanie nawet na siedząco, specjalny pokrowiec, który odbija ciepło i parę wodną, prasując jednocześnie obie strony Twojego ubrania – to tylko kilka udogodnień, które mają szanse sprawić, że zacznie być to jeden z ulubionych, relaksujących obowiązków domowych. Denerwuje Cię plączący się pod nogami kabel od żelazka, który musisz co chwilę poprawiać? Większość desek Leifheit z linii Air Board ma zamontowane pod spodem gniazdko elektryczne z przedłużaczem, a z boku specjalną elastyczną antenkę, podtrzymującą kabel od żelazka. Wciąż nie jesteś pewna czy warto? Przetestuj wszystkie funkcjonalności na „własnej skórze” i zdecyduj czy deska Leifheit zostanie z Tobą na dłużej!

Obraz
© Materiały prasowe

Jeśli nie lubisz poświęcać zbyt dużo czasu na prasowanie przekonaj się sama jak deski Air Board od Leifheit, mogą zmienić obowiązek domowy, w relaksujący rytuał. Zyskaj pewność lub odzyskaj pieniądze!

*Akcja trwa do 31.10.2018. *
Więcej szczegółów znajdziesz na stronie www.airboard.leifheitpolska.pl

Źródło artykułu:Informacja prasowa