Gwiazdy1 grudnia rozpocznie się ostatnie zgrupowanie przed Galą Miss Polski 2018

1 grudnia rozpocznie się ostatnie zgrupowanie przed Galą Miss Polski 2018

1 grudnia rozpocznie się ostatnie zgrupowanie przed Galą Miss Polski 2018
Źródło zdjęć: © Materiały prasowe

30.11.2018 12:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

28 najpiękniejszych Polek spotka się w Racławicach, by szlifować układy choreograficzne, przymierzać kolekcje i wspólnie odliczać dni do Wielkiego Finału.

To będzie już drugie zgrupowanie finalistek Miss Polski w Mercure Racławice Dosłońce Conference&Spa. Pierwsze miało miejsce na początku października. Kandydatki do korony najpiękniejszej Polki uczestniczyły wtedy w sesjach zdjęciowych i realizacji wizytówek do materiałów telewizyjnych. W nielicznych wolnych chwilach zwiedzały Małopolskę. Zjadły pstrąga w Ojcowskim Parku Narodowym, były też w Krynicy Zdroju, by odwiedzić Norberta Gumolę, 12-letniego bohatera, który dzielnie walczy z nowotworem. Wsparły zbiórkę pieniędzy na jego leczenie – dzięki której Norbert rozpoczął już kurację przeciwciałami.

Finał wyborów Miss Polski odbędzie się 9 grudnia w Krynicy Zdroju. Zobaczymy w nim 28 dziewcząt z niemal wszystkich zakątków kraju. Reprezentują między innymi: Pomorze, Podlasie, Śląsk, Opolszczyznę, Mazowsze, Podkarpacie, Lubelszczyznę, Małopolskę, Ziemię Świętokrzyską, Kujawsko-Pomorską i Warmińsko-Mazurską. Jest też przedstawicielka Polonii Brytyjskiej.

Obraz
© Materiały prasowe

Są wśród nich studentki uniwersytetów medycznych, przyrodniczych, AWF czy Politechniki, są właścicielki prywatnych biznesów, prezenterki telewizyjne, pielęgniarki, kelnerki, kosmetyczki i stewardessy. Czasami piszą wiersze, opowiadania i teksty piosenek, grają na wiolonczeli czy fortepianie, ale kiedy trzeba – potrafią pomóc przy naprawie traktora :)

Najmłodsza ma 19, najstarsza 27 lat. Razem mają 613 lat i 4785 cm „długości”. Uprawiają przeróżne sporty, od akrobatyki sportowej i powietrznej, poprzez tenis, pływanie, nurkowanie, siatkówkę, boks a na karate Shotokan kończąc (mamy wicemistrzynię Europy w tej konkurencji). Są instruktorkami jazdy konnej, jogi, w większości tańczą taniec towarzyski a czasami taniec ludowy.

Różnie planują swoją przyszłość. Niektóre marzą o zaprojektowanej przez siebie kolekcji torebek, inne po prostu o szczęśliwej rodzinie. Niektóre chcą zrobić doktorat i pracować na uczelni, inne zostać radcami prawnymi, zdobyć uprawnienia tłumacza dyplomatycznego, rzeczoznawcy majątkowego lub licencję pilota a jeszcze inne… założyć hodowlę ślimaków :)

Obraz
© Materiały prasowe

Podczas wyborów najpiękniejszej Polki finalistki zaprezentują się w sześciu pokazach, zobaczymy je w sukienkach Hector&Karger i kolekcji casual od Sugarfree, strojach kąpielowych Self Collection, kostiumach glamour od Tomaotomo o w sukniach ślubnych i wieczorowych Violi Piekut.

Gwiazdą wieczoru będzie Margaret, na scenie wystąpią również Electric Girls, Mateusz Łopaciuk - zwycięzca "Śpiewajmy razem. All Togehter Now", uczestnik 10. edycji „Twoja Twarz Brzmi Zanjomo” Mateusz Ziółko oraz Riya Sokół, autorka utworu ze ścieżki dźwiękowej hitu Polsatu „Przyjaciółki”.

Obraz
© Materiały prasowe

Reżyserem gali finałowej Miss Polski 2018 już po raz dziesiąty będzie Szymon Łosiewicz a choreografię przygotuje Anna Bubnowska. Galę finałową Miss Polski 2018 poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock. W jury konkursu zobaczymy, m. in. Miss Polski 2017 Kamilę Świerc, projektantów Violę Piekut i Tomasza Olejniczaka.

Korona oczywiście jest tylko jedna i to przede wszystkim o nią powalczą finalistki. Miss Polski 2018 otrzyma także nagrody o wartości 100 tysięcy złotych, biżuterię od Jubiler Schubert, kolekcje od Tomaotomo i Violi Piekut czy roczną opiekę w klinice RosaMed. Pozostałe finalistki otrzymają kostiumy kąpielowe, kolekcje odzieżowe, zestawy kosmetyków, upominki od Don Caruso i pierścienie od Jubiler Schubert, który w tym roku obchodzi jubileusz 10-lecia przygody z konkursem.
Poza Miss Polski i czterema Wicemiss, na scenie w Krynicy Zdroju poznamy także Miss Polski Wirtualnej Polski. Otrzyma ona voucher o wartości 5 tysięcy złotych na wymarzone wakacje.

Źródło artykułu:Materiał Partnera
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także