Trwa ładowanie...
d1wxgib
Materiał Partnera
Gwiazdy

1 grudnia rozpocznie się ostatnie zgrupowanie przed Galą Miss Polski 2018

28 najpiękniejszych Polek spotka się w Racławicach, by szlifować układy choreograficzne, przymierzać kolekcje i wspólnie odliczać dni do Wielkiego Finału.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
1 grudnia rozpocznie się ostatnie zgrupowanie przed Galą Miss Polski 2018
(Materiały prasowe)
d1wxgib

To będzie już drugie zgrupowanie finalistek Miss Polski w Mercure Racławice Dosłońce Conference&Spa. Pierwsze miało miejsce na początku października. Kandydatki do korony najpiękniejszej Polki uczestniczyły wtedy w sesjach zdjęciowych i realizacji wizytówek do materiałów telewizyjnych. W nielicznych wolnych chwilach zwiedzały Małopolskę. Zjadły pstrąga w Ojcowskim Parku Narodowym, były też w Krynicy Zdroju, by odwiedzić Norberta Gumolę, 12-letniego bohatera, który dzielnie walczy z nowotworem. Wsparły zbiórkę pieniędzy na jego leczenie – dzięki której Norbert rozpoczął już kurację przeciwciałami.

Finał wyborów Miss Polski odbędzie się 9 grudnia w Krynicy Zdroju. Zobaczymy w nim 28 dziewcząt z niemal wszystkich zakątków kraju. Reprezentują między innymi: Pomorze, Podlasie, Śląsk, Opolszczyznę, Mazowsze, Podkarpacie, Lubelszczyznę, Małopolskę, Ziemię Świętokrzyską, Kujawsko-Pomorską i Warmińsko-Mazurską. Jest też przedstawicielka Polonii Brytyjskiej.

   Materiały prasowe

Są wśród nich studentki uniwersytetów medycznych, przyrodniczych, AWF czy Politechniki, są właścicielki prywatnych biznesów, prezenterki telewizyjne, pielęgniarki, kelnerki, kosmetyczki i stewardessy. Czasami piszą wiersze, opowiadania i teksty piosenek, grają na wiolonczeli czy fortepianie, ale kiedy trzeba – potrafią pomóc przy naprawie traktora :)

d1wxgib

Najmłodsza ma 19, najstarsza 27 lat. Razem mają 613 lat i 4785 cm „długości”. Uprawiają przeróżne sporty, od akrobatyki sportowej i powietrznej, poprzez tenis, pływanie, nurkowanie, siatkówkę, boks a na karate Shotokan kończąc (mamy wicemistrzynię Europy w tej konkurencji). Są instruktorkami jazdy konnej, jogi, w większości tańczą taniec towarzyski a czasami taniec ludowy.

Różnie planują swoją przyszłość. Niektóre marzą o zaprojektowanej przez siebie kolekcji torebek, inne po prostu o szczęśliwej rodzinie. Niektóre chcą zrobić doktorat i pracować na uczelni, inne zostać radcami prawnymi, zdobyć uprawnienia tłumacza dyplomatycznego, rzeczoznawcy majątkowego lub licencję pilota a jeszcze inne… założyć hodowlę ślimaków :)

   Materiały prasowe

Podczas wyborów najpiękniejszej Polki finalistki zaprezentują się w sześciu pokazach, zobaczymy je w sukienkach Hector&Karger i kolekcji casual od Sugarfree, strojach kąpielowych Self Collection, kostiumach glamour od Tomaotomo o w sukniach ślubnych i wieczorowych Violi Piekut.

d1wxgib

Gwiazdą wieczoru będzie Margaret, na scenie wystąpią również Electric Girls, Mateusz Łopaciuk - zwycięzca "Śpiewajmy razem. All Togehter Now", uczestnik 10. edycji „Twoja Twarz Brzmi Zanjomo” Mateusz Ziółko oraz Riya Sokół, autorka utworu ze ścieżki dźwiękowej hitu Polsatu „Przyjaciółki”.

   Materiały prasowe

Reżyserem gali finałowej Miss Polski 2018 już po raz dziesiąty będzie Szymon Łosiewicz a choreografię przygotuje Anna Bubnowska. Galę finałową Miss Polski 2018 poprowadzą Krzysztof Ibisz, Paulina Sykut-Jeżyna i Maciej Rock. W jury konkursu zobaczymy, m. in. Miss Polski 2017 Kamilę Świerc, projektantów Violę Piekut i Tomasza Olejniczaka.

Korona oczywiście jest tylko jedna i to przede wszystkim o nią powalczą finalistki. Miss Polski 2018 otrzyma także nagrody o wartości 100 tysięcy złotych, biżuterię od Jubiler Schubert, kolekcje od Tomaotomo i Violi Piekut czy roczną opiekę w klinice RosaMed. Pozostałe finalistki otrzymają kostiumy kąpielowe, kolekcje odzieżowe, zestawy kosmetyków, upominki od Don Caruso i pierścienie od Jubiler Schubert, który w tym roku obchodzi jubileusz 10-lecia przygody z konkursem.
Poza Miss Polski i czterema Wicemiss, na scenie w Krynicy Zdroju poznamy także Miss Polski Wirtualnej Polski. Otrzyma ona voucher o wartości 5 tysięcy złotych na wymarzone wakacje.

d1wxgib

Podziel się opinią

Share

d1wxgib

d1wxgib