Blisko ludzi13-letnia Polka mamą!

13-letnia Polka mamą!

13-letnia Polka mamą!
Źródło zdjęć: © sxc.hu

10.03.2009 16:38, aktual.: 31.05.2010 23:22

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W jednym z krakowskich szpitali dziecko urodziła 13-letnia dziewczynka.

W jednym z krakowskich szpitali dziecko urodziła 13-letnia dziewczynka. Matka i noworodek czują się dobrze, policja prowadzi postępowanie wyjaśniające.

"Polskie prawo zabrania kontaktów seksualnych z osobami poniżej 15. roku życia. Za tego typu czyny grozi kara pozbawienia wolności nawet do 12 lat" - powiedziała PAP Katarzyna Padło z zespołu prasowego małopolskiej policji.

O sprawie poinformował policję szpital, w którym rodziła 13-latka, ponieważ miał taki obowiązek. Jak dowiedziała się PAP z wiarygodnego źródła, z nieoficjalnych informacji wynika, że ojcem dziecka może być kilkunastoletni kolega dziewczynki.

Przypomnijmy, że kilka tygodni temu skandal wywołał brytyjski przypadek, gdy 13-letni Alfie Patten został ojcem. Jego partnerka jest niewiele starsza, ma 15 lat. - Wiem, że jestem młody, ale planuję być dobrym ojcem – wyznał gazecie „The Sun” świeżo upieczony tata, który wygląda jak niewiele starszy brat swojego dziecka.

Alfie i Chantelle spotykali się od dwóch lat. Zorientowali się, że zostaną rodzicami, gdy Chantelle była w 12. tygodniu ciąży. Ukrywali jej stan przed rodzicami aż do czwartego miesiąca. Młoda matka nie zdecydowała się na aborcję.

Źródło artykułu:PAP
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także