Trwa ładowanie...
d2883yd

5 powodów, dla których kobiety zdradzają

Wiele osób nie wie, dlaczego ich partner albo partnerka zdradza i zazwyczaj obwinia siebie. Jasne, mogliśmy mieć na to wpływ, ale to osoba zdradzająca jest winna.
Share
5 powodów, dla których kobiety zdradzają
5 powodów, dla których kobiety zdradzająŹródło: 123RF
d2883yd

Na początku zaznaczę, że tego, co zaraz przeczytacie, nie piszę z doświadczenia. Wnioski wyciągnęłam z wnikliwych obserwacji związków moich przyjaciółek, koleżanek i ich partnerów. Widziałam, jak wiele z nich się rozpadło i znałam powody, dla których się to stało. Nierzadko zdrada odgrywała w tym kluczową rolę. Znalazłam 5 prawdopodobnych powodów, dla których kobiety zdradzają.

1. Niska samoocena

Prawdopodobnie partner nie był kochający i wspierający, ale to już inna historia. Do zdrady mogło dojść, ponieważ samoocena zdradzającej była tak niska, że potrzebowała kochanka, żeby ją podnieść. Ten romans mógł sprawić, że poczuła się seksowna lub pożądana, bo w środku się taka nie czuła.

d2883yd

2. Nuda

Może być tak, że czuje się znudzona swoim obecnym życiem, jest zmęczona pracą i codziennością. Zwyczajnie jest jej nudno, a nuda budzi w nas często głupie pomysły. Do tego dochodzi czasami kiepski seks i pach! Powód gotowy.

3. Romans

Kobiety pragną romansu. Po prostu. Faktycznie, może nie każda kobieta na świecie - nie będę generalizować - ale wiele kobiet pragnie romansu. Kiedy w związku brakuje iskry, zaczynamy dostrzegać potencjalne „obiekty zainteresowania”. W takiej sytuacji należałoby porozmawiać ze swoim partnerem i zapytać: "Hej, dlaczego brakuje nam fajerwerków?". Być może wówczas do zdrady by nie doszło.

d2883yd

4. Kryzys wieku średniego lub problemy hormonalne po ciąży

Mężczyźni nie są jedynymi, którzy wpadają w panikę z powodu starzenia się i mają kryzys wieku średniego. Wiele kobiet też tak ma. Mogą czuć się wyczerpane po urodzeniu dziecka, mają ciężki przypadek depresji poporodowej i z dnia na dzień te stany się pogłębiają.

5. Są ignorowane przez partnera

Jeśli jej własny facet zamyka się przed nią, ignoruje lub ucieka w pracę i życie towarzyskie, ona wybiera kogoś, kto będzie poświęcał jej więcej uwagi i z kim będzie miała jakąkolwiek intymność.

d2883yd

W rzeczywistości zdradzanie nie jest proste. Zazwyczaj jest to długie domino brakujących rozmów, narastających problemów i sytuacji, które popychają do tego czynu. To dlatego, że w środku są dziury, od których ta osoba emocjonalnie umiera. W desperacji, by wypełnić samotność, zwątpienie, niepokój, powstaje magiczny romans, który wydaje się być odpowiedzią i wszechmocnym lekarstwem na wszystkie wymienione problemy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2883yd

Podziel się opinią

Share
d2883yd
d2883yd