Gwiazdy"Absolutnie fajna rzecz". Odeta Moro o "Rodzina 500 plus"

"Absolutnie fajna rzecz". Odeta Moro o "Rodzina 500 plus"

"Absolutnie fajna rzecz". Odeta Moro o "Rodzina 500 plus"

26.09.2018 12:15, aktual.: 26.09.2018 13:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Po urodzeniu drugiego dziecka Odeta Moro zyskała dostęp do świadczenia "Rodzina 500 plus". Po początkowych kłopotach z zalogowaniem się, gwiazda w końcu złożyła wniosek. "Absolutnie fajna rzecz" – mówi o rządowym programie.

Odeta Moro skończyła w tym roku 40 lat. Gwiazda dotychczas wychowywała 15-letnią córkę Sonię, która jest owocem związku z Michałem Figurskim. Później dziennikarka związała się z Konradem Komornickim. Niespełna miesiąc temu na świat przyszedł ich syn. Po porodzie Moro szybko powróciła do formy. Ostatnio gwiazda uczestniczyła w jednym z pokazów mody, gdzie zapytana została przez portal "Plejada" o macierzyństwo.

Dziennikarka zachęca, aby nie rezygnować z siebie. Uważa, że to matki powinny decydować o tym, co dla nich najlepsze. Nie warto więc sugerować się opinią innych, np. sąsiadów. Moro podkreśliła, że matka wychowująca szczęśliwe dziecko, sama musi czuć się spełniona.

W związku z narodzinami drugiego dziecka gwiazda zyskała dostęp do świadczenia "Rodzina 500 plus". Dodatkowe pieniądze sprawiły jej dużo radości. "Początkowo nie mogłam się zalogować, zrobiła się z tego cała historia, ale już wszystko jest w porządku. To świadczenie jest fajne, w końcu mi przysługuje. Coś dostane więc dlaczego mam się z tego nie cieszyć? Absolutnie fajna rzecz" – powiedziała Moro.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (30)