Trwa ładowanie...
ycipk-3fg2mc

"Absolutnie fajna rzecz". Odeta Moro o "Rodzina 500 plus"

Po urodzeniu drugiego dziecka Odeta Moro zyskała dostęp do świadczenia "Rodzina 500 plus". Po początkowych kłopotach z zalogowaniem się, gwiazda w końcu złożyła wniosek. "Absolutnie fajna rzecz" – mówi o rządowym programie.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Odeta Moro wychowuje dwójkę dzieci
Odeta Moro wychowuje dwójkę dzieci (ONS.pl)
ycipk-3fg2mc

Odeta Moro skończyła w tym roku 40 lat. Gwiazda dotychczas wychowywała 15-letnią córkę Sonię, która jest owocem związku z Michałem Figurskim. Później dziennikarka związała się z Konradem Komornickim. Niespełna miesiąc temu na świat przyszedł ich syn. Po porodzie Moro szybko powróciła do formy. Ostatnio gwiazda uczestniczyła w jednym z pokazów mody, gdzie zapytana została przez portal "Plejada" o macierzyństwo.

Dziennikarka zachęca, aby nie rezygnować z siebie. Uważa, że to matki powinny decydować o tym, co dla nich najlepsze. Nie warto więc sugerować się opinią innych, np. sąsiadów. Moro podkreśliła, że matka wychowująca szczęśliwe dziecko, sama musi czuć się spełniona.

W związku z narodzinami drugiego dziecka gwiazda zyskała dostęp do świadczenia "Rodzina 500 plus". Dodatkowe pieniądze sprawiły jej dużo radości. "Początkowo nie mogłam się zalogować, zrobiła się z tego cała historia, ale już wszystko jest w porządku. To świadczenie jest fajne, w końcu mi przysługuje. Coś dostane więc dlaczego mam się z tego nie cieszyć? Absolutnie fajna rzecz" – powiedziała Moro.

ycipk-3fg2mc

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

ycipk-3fg2mc

Podziel się opinią

Share

Bądź z nami na bieżąco

tick Lubię to

na Facebooku


ycipk-3fg2mc

ycipk-3fg2mc
ycipk-3fg2mc