Trwa ładowanie...
adele

Adele rozwodzi się z mężem. Simon Konecki nie martwi się o pieniądze

Adele złożyła papiery rozwodowe. Wkrótce nie będzie już żoną Simona Koneckiego, z którym ma 6-letniego syna Angelo. Nie jest tajemnicą, że to ona utrzymywała dom. Teraz może podzielić się ogromnym majątkiem z Koneckim.

Share
Adele rozwodzi się z mężem. Simon Konecki nie martwi się o pieniądze
Źródło: Getty Images, fot: Getty Images
d3gvbcb

Informacja o rozstaniu Adele i Simona Koneckiego zaskoczyła fanów piosenkarki. Kiedy zaczęła spotykać się z aktywistą ekologicznym, wydawało się, że to ten jedyny. Mimo że niektórzy zastanawiali się, co robi z rozwodnikiem bez grosza przy duszy, ona była szczęśliwa. Jak się okazuje, do czasu. 30-letnia gwiazda chce jednak rozstać się polubownie. Z Koneckim podzieli się opieką nad synem i prawdopodobnie pieniędzmi.

Adele i Simon Konecki

#

Adele wyszła za Simona Koneckiego w 2017 r. Rozwód ma przebiegać w przyjaznej atmosferze, co oznacza, że para sama dogada się w sprawach finansowych. Amerykanin w jednym z wywiadów potwierdził tę informację. – Zgadzam się tu z Adele i wydaje mi się, że jeśli chodzi o pieniądze, to nie będziemy potrzebowali prawników i osób trzecich do rozwiązania naszych spraw – przyznał.

d3gvbcb

Konecki nie jest milionerem, jak jego żona. Nie było tajemnicą, że domowy budżet opiera się o jej zarobki. Konecki w czasie małżeństwa z Adele zajmował się prowadzeniem organizacji charytatywnej, doprowadzającej zdatną wodę do krajów trzeciego świata. Nadal będzie mógł to robić, nie martwiąc się o swój byt.

Zobacz także: Przedstawienie partnera rodzicom. Naukowcy obliczyli, kiedy najlepiej to zrobić

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d3gvbcb

Podziel się opinią

Share
d3gvbcb
d3gvbcb
Strona Główna WP