ycipk-uymtjg

Adele rozwodzi się z mężem. Simon Konecki nie martwi się o pieniądze

Adele złożyła papiery rozwodowe. Wkrótce nie będzie już żoną Simona Koneckiego, z którym ma 6-letniego syna Angelo. Nie jest tajemnicą, że to ona utrzymywała dom. Teraz może podzielić się ogromnym majątkiem z Koneckim.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Adele i Simon Konecki
Adele i Simon Konecki (Getty Images, Fot: Getty Images)
ycipk-uymtjg

Informacja o rozstaniu Adele i Simona Koneckiego zaskoczyła fanów piosenkarki. Kiedy zaczęła spotykać się z aktywistą ekologicznym, wydawało się, że to ten jedyny. Mimo że niektórzy zastanawiali się, co robi z rozwodnikiem bez grosza przy duszy, ona była szczęśliwa. Jak się okazuje, do czasu. 30-letnia gwiazda chce jednak rozstać się polubownie. Z Koneckim podzieli się opieką nad synem i prawdopodobnie pieniędzmi.

Adele i Simon Konecki

ycipk-uymtjg

Adele wyszła za Simona Koneckiego w 2017 r. Rozwód ma przebiegać w przyjaznej atmosferze, co oznacza, że para sama dogada się w sprawach finansowych. Amerykanin w jednym z wywiadów potwierdził tę informację. – Zgadzam się tu z Adele i wydaje mi się, że jeśli chodzi o pieniądze, to nie będziemy potrzebowali prawników i osób trzecich do rozwiązania naszych spraw – przyznał.

Konecki nie jest milionerem, jak jego żona. Nie było tajemnicą, że domowy budżet opiera się o jej zarobki. Konecki w czasie małżeństwa z Adele zajmował się prowadzeniem organizacji charytatywnej, doprowadzającej zdatną wodę do krajów trzeciego świata. Nadal będzie mógł to robić, nie martwiąc się o swój byt.

Zobacz także: Przedstawienie partnera rodzicom. Naukowcy obliczyli, kiedy najlepiej to zrobić

ycipk-uymtjg

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-uymtjg

ycipk-uymtjg
ycipk-uymtjg