Trwa ładowanie...

Agata Kornhauser-Duda stworzyła prace na aukcję charytatywną. Można je wylicytować

- Prace pierwszej damy trafią na aukcję "Choinek Jedynki 2021" - czytamy na oficjalnej stronie internetowej Prezydenta RP. Agata Kornhauser-Duda stworzyła świąteczne prace, z których zgromadzone podczas aukcji środki zostaną przeznaczone m.in. na Fundację Anny Dymnej "Mimo Wszystko".

Share
Agata Kornhauser-Duda stworzyła prace na aukcję charytatywną Agata Kornhauser-Duda stworzyła prace na aukcję charytatywną Źródło: East News, fot: Jacek Dominski/REPORTER
d4gv3wo

Na stronie internetowej poświęconej działaniom prezydenta RP Andrzeja Dudy, możemy także bacznie obserwować to, czym zajmuje się aktualnie pierwsza dama, Agata Kornhauser-Duda. Jakiś czas temu poinformowano, że zaprosiła do Pałacu Prezydenckiego uczennice jednej ze szkół podstawowych, a teraz stworzyła świąteczne prace, które trafią na aukcję charytatywną.

Prace pierwszej damy RP

Agata Kornhauser-Duda od kilku lat wspiera świąteczną inicjatywę. Z tego też względu na stronie internetowej prezydenta RP możemy obejrzeć zdjęcia z jej spotkania z prezeską Polskiego Radia, Agnieszką Kamińską. To właśnie Polskie Radio jest organizatorem 20. edycji akcji charytatywnej, na którą Kornhauser-Duda "przekazała przygotowane przez siebie prace, które trafią na licytację w audycji "Cztery pory roku". Do zwycięzców licytacji wysłane zostaną razem z życzeniami od małżonki prezydenta Dudy.

d4gv3wo

Wciąż nie komentuje

Choć strona prezydenta RP Andrzeja Dudy udostępnia kolejne informacje na temat działalności pierwszej damy, Agata Kornhauser-Duda jak do tej pory wciąż nie skomentowała spraw, które dla polskiego społeczeństwa wydają się być znacznie ważniejsze. Nie zabrała głosu na temat sytuacji na granicy polsko-białoruskiej, podczas gdy byłe pierwsze damy - Jolanta Kwaśniewska i Anna Komorowska razem wybrały się w to miejsce. Nie odniosła się również do tragicznej śmierci 30-letniej Izabeli z Pszczyny, kiedy w Polsce organizowano protesty przeciwko restrykcyjnemu prawo aborcyjnemu.

Pierwsza dama RP w jednej ze swoich nielicznych wypowiedzi wyznała, że jest zajęta rozmowami z Polakami, a nie ma zamiaru rozmawiać z mediami. Przytoczone "rozmowy" nie są zauważalne w nawet na stronie prezydenta RP.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Surowa ocena Agaty Kornhauser-Dudy. "Chciałaby, żeby jej nie było"

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

d4gv3wo
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d4gv3wo
d4gv3wo