Trwa ładowanie...
d21m5c4

Agata Młynarska opowiada o swoim porodzie. Zauważyła ciekawy zbieg okoliczności

Agata Młynarska szybko została mamą. Dziennikarka urodziła swojego pierwszego syna mając zaledwie 20 lat. Teraz podzieliła się z fanami ciekawą historią, która miała miejsce tuż przed porodem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Młynarska jest dumna ze swoich dzieci
Agata Młynarska jest dumna ze swoich dzieci (East News)
d21m5c4

Agata Młynarska, przy okazji 34. urodzin swojego syna Stanisława, nie tylko złożyła wzruszające życzenia, ale również wspomniała okoliczności porodu.

"Poród trwał 24 godziny. Byłam na pierwszym roku studiów, miałam 20 lat. Trwała sesja egzaminacyjna. Brakowało mi ostatniego egzaminu z psychologii, leżałam już w szpitalu. Zwolniłam się na własną prośbę, zdałam, wróciłam do szpitala i urodziłam. I kto by pomyślał, że Staś będzie właśnie magistrem psychologii" - napisała.

Zobacz także: Agata Młynarska zostanie babcią po raz trzeci. "Jestem przeszczęśliwa"

d21m5c4

Żeby jednak nie było zbyt słodko, dziennikarka przyznała, że syn nie raz wyprowadził ją z równowagi. "W dzieciństwie czasem dawał w kość, ale warto było znosić te ciosy (zalicza je przecież każda mama), żeby teraz cieszyć się ze wspaniałej i jedynej w swoim rodzaju przyjaźni z synem" - stwierdziła.

Wiele internautek dołączyło się do życzeń oraz doceniło mądre słowa Agaty Młynarskiej. "Bardzo zachęcające jest to co pani napisała, że synek dawał czasem w kość, ale było warto" - napisała jedna z nich.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d21m5c4

Podziel się opinią

Share
d21m5c4
d21m5c4