Trwa ładowanie...
d21fp9z

Agata Młynarska zostanie babcią po raz trzeci. "Jestem przeszczęśliwa"

Agata Młynarska zostanie babcią po raz trzeci. Gwiazda zawsze podkreślała jak ważna jest dla niej rodzina, a także, że uwielbia spędzać czas ze swoimi dziećmi i wnukami.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Młynarska jest dziennikarką i prezenterką
Agata Młynarska jest dziennikarką i prezenterką (ONS.pl, Fot: Paweł Kibitlewski)
d21fp9z

Agata Młynarska zostanie babcią

Agata Młynarska będzie mieć trzecią wnuczkę. Jak donosi "Fakt", w ciąży jest jedna z ukochanych córek Agaty, Sylwia.

- Jestem przeszczęśliwa - przyznała Młynarska w rozmowie z dziennikiem. - Opiekujemy się Sylwusią z całych sił i jej kibicujemy. Sylwia ma za sobą niezwykle trudne dzieciństwo. Macierzyństwo to dla niej bardzo ważne doświadczenie i chce się do niego dobrze przygotować.

d21fp9z

Agata Młynarska i dzieci

Sylwia została adoptowana przez Młynarską ponad 21 lat temu. W 1998 roku Agata Młynarska zabrała do swojego dwie osierocone dziewczynki, żeby spełnić ich marzenia. Sylwia i Alicja spędziły z dziennikarką kolejne dwie dekady i stworzyły rodzinę.

Agata Młynarska trzykrotnie wychodziła za mąż. Owocem jej dziesięcioletniego związku z Leszkiem Kieniewiczem są dwaj synowie – Tadeusz i Stanisław. Wielokrotnie powtarzała, że jest ze swoich dzieci bardzo dumna.

d21fp9z

Na co dzień Agata Młynarska jest dziennikarką i prezenterką i ma na swoim koncie sporo nagród. Wielokrotnie była nominowana do Telekamery i Wiktora, jest także laureatką Orderu Uśmiechu i otrzymała "Różę Gali" za debiut roku. Obecnie prowadzi program "Eks-tra Zmiana" na antenie TVN Style.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d21fp9z

Podziel się opinią

Share

d21fp9z

d21fp9z