Trwa ładowanie...
d2r9t4o

Agata Młynarska wspomina swój pierwszy wywiad. "Nie zgodziłabym się ze względu na dzieci"

Agata Młynarska przypomniała wywiad, którego udzieliła "Przyjaciółce". Wzbudził on wiele kontrowersji w show-biznesie, a wszystko za sprawą jednego zdania. Agata Młynarska jako jedna z pierwszych otwarcie mówiła o swoim rozwodzie, co nie wszystkim się spodobało.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Agata Młynarska otwarcie mówiła o swoim rozwodzie
Agata Młynarska otwarcie mówiła o swoim rozwodzie (ONS.pl)
d2r9t4o

Agata Młynarska jest cenioną Polską dziennikarką. Jej kariera zaczęła się w 1990 roku. Została wtedy prowadzącą dziennika "Obserwator". Dziś w swoich mediach społecznościowych dodała post, w którym wspomina początki swojej medialnej kariery.

Agata Młynarska na okładce "Przyjaciółki"

"Luty, 1995! Mam 30 lat! Mój pierwszy wywiad do 'Przyjaciółki'. Straszny był dym, że na pierwszy plan, z dużego wywiadu o wielu rzeczach, wydobyli kilka słów o rozwodzie. Zaczynał się rozkręcać mechanizm tabloidowy. To była jedna z pierwszych lekcji o tym, jak radzić sobie z prasą, co mówić a czego nie. Choć teraz na nikim to nie robi wrażenia. Czy ktoś w mediach zastanawia się, jak rozkładać akcenty, żeby było uczciwie? Zdjęcie na okładce jest z sesji do wystawy, która powstała na zamówienie jednego z pierwszych, wielkich sklepów z zabawkami w Warszawie. Już go nie ma... Nie wiem, jak to się stało, że znalazło się na okładce. Nie zgodziłabym się na nie ze względu na dzieci" – napisała w opisie pod zdjęciem.

d2r9t4o

"Zwróćcie uwagę" - Jestem w koszulce 'Róbta co chceta!' To był wówczas program, który nadawał ton! To był mój przekaz! Liczyłam, że ktoś złapie podtekst. Młoda mama, po rozwodzie. Decyduje o sobie, idzie za swoim głosem. A swoją drogą wywiad bardzo porządny. Zresztą z 'Przyjaciółką' wiele razy miło nam się współpracowało. Cenię i szanuję. Takie mam wspomnienie z tym znaleziskiem... A to zdjęcie dedykuję bohaterkom i bohaterom Eks-tra zmiany. Pytacie, czy się uda? 'Róbta co chceta!' A się uda" – dodała dziennikarka.

Pod postem posypało się wiele komentarzy z gratulacjami. "Super! Kobieta zawsze odważna, z własnym zdaniem", "W tamtych czasach była pani prawie pionierką, jeśli chodzi o rozwody, gratuluje odwagi" – pisali internauci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl

Zobacz także: Inspirujące spotkanie z kobietami sukcesu w Centrum Handlowym Galeria Mokotów

d2r9t4o

Podziel się opinią

Share

d2r9t4o

d2r9t4o