Blisko ludziAgata Młynarska wspomina swój pierwszy wywiad. "Nie zgodziłabym się ze względu na dzieci"

Agata Młynarska wspomina swój pierwszy wywiad. "Nie zgodziłabym się ze względu na dzieci"

Agata Młynarska wspomina swój pierwszy wywiad. "Nie zgodziłabym się ze względu na dzieci"
Źródło zdjęć: © ONS.pl

29.10.2019 10:49, aktual.: 29.10.2019 12:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Agata Młynarska przypomniała wywiad, którego udzieliła "Przyjaciółce". Wzbudził on wiele kontrowersji w show-biznesie, a wszystko za sprawą jednego zdania. Agata Młynarska jako jedna z pierwszych otwarcie mówiła o swoim rozwodzie, co nie wszystkim się spodobało.

Agata Młynarska jest cenioną Polską dziennikarką. Jej kariera zaczęła się w 1990 roku. Została wtedy prowadzącą dziennika "Obserwator". Dziś w swoich mediach społecznościowych dodała post, w którym wspomina początki swojej medialnej kariery.

Agata Młynarska na okładce "Przyjaciółki"

"Luty, 1995! Mam 30 lat! Mój pierwszy wywiad do 'Przyjaciółki'. Straszny był dym, że na pierwszy plan, z dużego wywiadu o wielu rzeczach, wydobyli kilka słów o rozwodzie. Zaczynał się rozkręcać mechanizm tabloidowy. To była jedna z pierwszych lekcji o tym, jak radzić sobie z prasą, co mówić a czego nie. Choć teraz na nikim to nie robi wrażenia. Czy ktoś w mediach zastanawia się, jak rozkładać akcenty, żeby było uczciwie? Zdjęcie na okładce jest z sesji do wystawy, która powstała na zamówienie jednego z pierwszych, wielkich sklepów z zabawkami w Warszawie. Już go nie ma... Nie wiem, jak to się stało, że znalazło się na okładce. Nie zgodziłabym się na nie ze względu na dzieci" – napisała w opisie pod zdjęciem.

"Zwróćcie uwagę" - Jestem w koszulce 'Róbta co chceta!' To był wówczas program, który nadawał ton! To był mój przekaz! Liczyłam, że ktoś złapie podtekst. Młoda mama, po rozwodzie. Decyduje o sobie, idzie za swoim głosem. A swoją drogą wywiad bardzo porządny. Zresztą z 'Przyjaciółką' wiele razy miło nam się współpracowało. Cenię i szanuję. Takie mam wspomnienie z tym znaleziskiem... A to zdjęcie dedykuję bohaterkom i bohaterom Eks-tra zmiany. Pytacie, czy się uda? 'Róbta co chceta!' A się uda" – dodała dziennikarka.

Pod postem posypało się wiele komentarzy z gratulacjami. "Super! Kobieta zawsze odważna, z własnym zdaniem", "W tamtych czasach była pani prawie pionierką, jeśli chodzi o rozwody, gratuluje odwagi" – pisali internauci.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przezdziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (45)
Zobacz także