GwiazdyAgnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie po śmierci męża. Aleksandra Kwaśniewska odpowiada

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie po śmierci męża. Aleksandra Kwaśniewska odpowiada

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie po śmierci męża. Aleksandra Kwaśniewska odpowiada
Źródło zdjęć: © ONS.pl
14.09.2019 12:22, aktualizacja: 30.10.2019 20:21

Agnieszka Woźniak-Starak opublikowała na Instagramie wzruszający post. Skomentowała go m.in. Aleksandra Kwaśniewska. "Wiem, że dasz radę, ogarniesz to i jeszcze będzie dobrze" – czytamy.

Agnieszka Woźniak-Starak przerwała milczenie

Agnieszka Woźniak-Starak po raz pierwszy od śmierci swojego męża opublikowała długi i wzruszający wpis na Instagramie. Odpowiedziało na niego wiele osób. Również gwiazdy wyraziły słowa wsparcia w tym trudnym czasie. Jedną z osób, która odniosła się do słów Woźniak-Starak, jest Aleksandra Kwaśniewska.

Aleksandra Kwaśniewska wspiera Agnieszkę Woźniak-Starak

"Aga, ściskam najmocniej. Myślę o tobie często. Wydaje mi się, że widziałam cię w tym tygodniu na światłach, tych samych, na których parę miesięcy temu spotkał was Kuba. Nie tylko wierzę, ale wiem, że dasz radę, ogarniesz to i jeszcze będzie dobrze" – napisała córka byłego prezydenta. Wzruszający post Agnieszki Woźniak-Starak polubiony został już ponad 100 tys. razy. Skomentowało go 13 tys. osób.

Tragiczna śmierć Piotra Woźniaka-Staraka

Piotr Woźniak-Starak zaginął w nocy z soboty (17.08.2019) na niedzielę na jeziorze Kisajno. 18 sierpnia rozpoczęto poszukiwania producenta. Kilka dni później jego ciało odnaleźli płetwonurkowie. Po jego śmierci media społecznościowe zalały pełne żalu wpisy – autorstwa jego znajomych i przyjaciół.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także