Blisko ludziAgnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Zdradza szczegóły programu i opowiada o swoich gościach

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Zdradza szczegóły programu i opowiada o swoich gościach

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy. Zdradza szczegóły programu i opowiada o swoich gościach
Źródło zdjęć: © ONS, Instagram
09.03.2020 10:12, aktualizacja: 09.03.2020 10:47

Po trudnych chwilach, Agnieszka Woźniak-Starak, wraca do pracy i mediów społecznościowych. W ostatnim czasie publikowała coraz więcej postów i przez to opowiadała fanom o swojej codzienności. Właśnie zdradziła szczegóły swojej nowej pracy.

Agnieszka Woźniak-Starak na kilka miesięcy zniknęła z życia publicznego. Zaszyła się w górach, gdzie próbowała odzyskać spokój i ukoić nerwy. Twierdziła jednak, że bardzo jej brakuje pracy i rozmów z inspirującymi ludźmi. Dlatego zdecydowała się na powrót do show-biznesu, jednak tym razem nie zobaczymy jej w telewizji. Będziemy mogli usłyszeć ją w radiu.

Agnieszka Woźniak-Starak wraca do pracy

Już wkrótce poprowadzi autorską audycję w Newonce.radio — Life Balance. Magazyn "Party" donosi, że pierwsza rozmowa ma odbyć się 11 marca o godzinie 16, a gościem ma być Magdalena Boczarska. Prezenterka zapewniła, że chce rozmawiać z kobietami o równowadze w życiu. Chce, aby nie były to tylko gwiazdy, ale też zwykłe kobiety, które chcą opowiedzieć swoją historię.

Na swoim profilu na Instagramie zrobiła transmisję live ze studia nagrań, w którym zapowiadała swój program. Jej obserwatorzy przyjęli ją jak zwykle - bardzo ciepło. W komentarzach pod relacją na żywo pojawiały się słowa wsparcia. Fani pisali, że dobrze ją widzieć oraz trzymali kciuki za nowe wyzwania.

Obraz
© Instagram

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta