ModaAkcja wyszczuplanie. Bielizna do zadań specjalnych

Akcja wyszczuplanie. Bielizna do zadań specjalnych

Akcja wyszczuplanie. Bielizna do zadań specjalnych
Źródło zdjęć: © iStock.com | Staras

18.10.2019 12:45, aktual.: 18.10.2019 14:40

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Co zrobić, aby czuć się doskonale nawet w bardzo dopasowanej kreacji? Pomocne będą odpowiednie triki bieliźniane. Oto wybrane modele odzieży i bielizny wyszczuplającej, które wymodelują brzuch, uda, talię, biodra i pośladki.

Błyskawiczna odmiana dzięki "magicznej" bieliźnie

Dopasowana sukienka na randkę lub klasyczna spódnica ołówkowa – wiele kobiet sądzi, że te dwa ubrania nie są dla nich odpowiednie ze względu na niedoskonałości sylwetki. Mowa tu o drobnych, trudnych do skorygowania ćwiczeniami mankamentach, jak np. dodatkowe centymetry w dolnych partiach brzucha. Takim niedoskonałościom zaradzimy dzięki odpowiedniej bieliźnie modelującej w formie majtek, pasów, body czy spodenek.

Podkreślamy, że taka bielizna koryguje, wysmukla sylwetkę, ale nie zastępuje regularnych ćwiczeń, dbałości o zdrowie i prawidłowej diety. Jest jednak bardzo przydatna w nagłych sytuacjach (np. niespodziewane zaproszenia) oraz niezastąpiona dla osób, które np. z powodu urazu na pewien czas zaniechały ćwiczeń, a chcą się poczuć bardziej atrakcyjnie. To genialny sposób na poprawienie wyglądu okolic trudnych w wyćwiczeniu.

Lepsza sylwetka bez wysiłku – czy to działa?

Wiele tanich rodzajów bielizny wyszczuplającej, korygującej lub modelującej tylko z pozoru spełnia swoje zadanie. Nietrudno dać się zwieść reklamującym sloganom zapewniającym efekt wyszczuplenia rzędu kilku rozmiarów. Tymczasem dobra bielizna modelująca skutecznie poprawi sylwetkę, ale samego rozmiaru nie zmniejszy. Działanie różnego rodzaju konstrukcji modelujących i włókien o zmniejszonej elastyczności sprowadza się do kształtowania, unoszenia, wygładzania oraz delikatnego kompresowania ciała.

Majtki wyszczuplające – jak dobrać rozmiar?

Przede wszystkim nie zaniżamy wybieranego rozmiaru do rozmiaru, jaki sobie wymarzyłyśmy. To częsty błąd. Dobierz taki rozmiar majtek wyszczuplających, jaki nosisz na co dzień, a na pewno nie pożałujesz. Skuteczne majtki modelujące w twoim, noszonym zwykle rozmiarze są tak skonstruowane, że proporcjonalnie modelują kształty i korygują newralgiczne okolice o kilka centymetrów. Jeśli wybierzemy za ciasne – będziemy się czuć jak w pancerzu. W takiej sytuacji spowolnione zostaje krążenie krwi, przez co wyszczuplające majtki mogą stanowić niebezpieczeństwo dla zdrowia.

Mała cena – wielki efekt

Kilkadziesiąt złotych to niewielka cena za możliwość spędzenia miłych chwil bez kompleksów. Dobrze dobrane majtki wyszczuplające lub też modelujące mają różne funkcje i fasony. To bielizna do zadań specjalnych. Jej podstawowym zadaniem jest korygowanie tych sfer kobiecej sylwetki, gdzie najłatwiej odkłada się tłuszczyk. Mówimy tu o brzuszku, biodrach, udach i pośladkach, niekiedy także o talii. Bielizna korygująca jest wykonana najczęściej z włókien syntetycznych, ale takich, które spełniają swoją funkcję i równocześnie przepuszczają powietrze.

Szukasz czegoś innego? Sprawdź także wyszczuplające i modelujące rajstopy.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (33)
Zobacz także