Blisko ludziAleksandra Kwaśniewska bryluje na gali. Stylizacja olśniła fotoreporterów

Aleksandra Kwaśniewska bryluje na gali. Stylizacja olśniła fotoreporterów

Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła podczas Gali Marki Roku
Aleksandra Kwaśniewska zachwyciła podczas Gali Marki Roku
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
16.12.2021 07:51

Aleksandra Kwaśniewska pojawiła się na jednym z ostatnich tegorocznych eventów, organizowanych z wielką pompą. Gwiazda przyciągnęła uwagę ciekawym strojem, którego elementy lśniły w blasku fleszy.

Aleksandra Kwaśniewska często zachwyca trafionymi stylizacjami. Nie inaczej było podczas Gali Marki Roku, która odbyła się z wielkim rozmachem w warszawskim hotelu Hilton. Środowa impreza przyciągnęła wiele gwiazd i celebrytów, wśród których znalazła się także córka byłego prezydenta. Tego wieczoru zdecydowała się na klasyczną stylizację z nutą ekstrawagancji.

Aleksandra Kwaśniewska bryluje na tegorocznej Gali Marki Roku

Pani Aleksandra lubi od czasu do czasu pojawić się na branżowych imprezach. Gala Marki Roku to jedno z najbardziej lubianych przez polskie gwiazdy wydarzeń. W tym roku Kwaśniewska postawiła na garnitur w wydaniu glamour.

Aleksandra Kwaśniewska postawiła na garnitur
Aleksandra Kwaśniewska postawiła na garnitur© AKPA | AKPA

Cekinowe wykończenia pięknie zagrały z oświetleniem oraz lampami błyskowymi. Do stroju dopasowała czarną torebkę, szpilki oraz duże kolczyki z perłami. Delikatny makijaż pozwolił, aby pierwsze skrzypce grał zjawiskowy komplet!

Aleksandra Kwaśniewska pojawiła się na Gali Marki Roku
Aleksandra Kwaśniewska pojawiła się na Gali Marki Roku © AKPA | AKPA

Klasyczny garnitur z nutą szaleństwa to świetna inspiracja na nadchodzącego Sylwestra. Elegancja została przełamana błyskotkami, które idealnie oddają imprezowy charakter stroju.

Aleksandra Kwaśniewska odebrała nagrodę

Powrót pani Aleksandry do telewizji zaowocował wyróżnieniem podczas tegorocznej Gali Marki Roku. Kwaśniewska wróciła z eventu do domu ze statuetką "Osobowość Roku 2021" w kategorii Kobiecej Telewizji. Co ciekawe, wcześniej w udzielanych wywiadach sama Kwaśniewska zarzekała się, że do telewizji nie wróci.

- Jedyne, co mogłabym rozważyć to kobiecy talk-show, bo za takim formatem naprawdę tęskniłam. Dlatego też, kiedy usłyszałam o tym pomyśle - pomyślałam, że to propozycja nie do odrzucenia - tłumaczyła gwiazda dla Plejady.

"Miasto kobiet" to program, którego Kwaśniewska jest współprowadzącą.

- Jesteśmy ciekawe ludzi, chcemy ich słuchać i naprawdę usłyszeć się nawzajem, a wszystko po to, by inspirować kobiety po drugiej stronie ekranu - dodała w rozmowie z reporterką wspomnianego portalu gwiazda.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta