Blisko ludziAleksandra Kwaśniewska pozuje w dresie. Fani nie szczędzili porównań

Aleksandra Kwaśniewska pozuje w dresie. Fani nie szczędzili porównań

Aleksandra Kwaśniewska
Aleksandra Kwaśniewska
Źródło zdjęć: © AKPA
10.08.2021 13:55

Cykl zdjęć, które umieściła na swoim profilu na Instagramie Aleksandra Kwaśniewska, przypadł do gustu jej fanom. Córka byłego prezydenta pozuje w niezobowiązujących stylizacjach i wygląda przy tym zjawiskowo. Obserwatorzy porównali ją do znanej mamy, Jolanty Kwaśniewskiej.

Wygoda i komfort, a do tego uroczy wygląd, pod takimi hasłami opublikowała zdjęcia na swoim profilu na Instagramie Aleksandra Kwaśniewska. Dodała, że w ubraniach, które poleca, czuje się swobodnie. Przy okazji tej sesji fani celebrytki zwrócili uwagę na ważny szczegół.

Aleksandra Kwaśniewska pokazała się w dresach

"Cudowna mieszanka genów pięknej mamy i przystojnego taty ", "Dama jak mama. Ależ ja was, obie panie, uwielbiam za tę niewymuszoną klasę i wewnętrzne piękno. Serdeczności!" – napisali pod zdjęciami Kwaśniewskiej jej obserwatorzy. Wśród komentarzy znalazło się mnóstwo słów, które wyrażały zachwyt nad stylizacją Aleksandry Kwaśniewskiej.

Córka byłego prezydenta jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, na co dzień dzieli się z ludźmi swoimi spostrzeżeniami i bawi, bo ma dystans do siebie i ogromne poczucie humoru. Kwaśniewska zaczęła również promować kosmetyki oraz dzielić się z kobietami pomysłami na ciekawe stylizacje. Jest ceniona za szczerość i otwartość. Wiele osób było zdziwionych, że córka Aleksandra Kwaśniewskiego jest tak spontaniczna i nieskrępowana, jeżeli chodzi o opowiadanie o swoim życiu prywatnym.

Aleksandra Kwaśniewska – związek

Aleksandra Kwaśniewska w 2021 roku skończyła 40 lat. Celebrytka zachwyca urodą i jest inspiracją dla swoich obserwatorów na Instagramie. Kojarzona jest z naturalnością i elegancją. Od wielu lat tworzy ona udane małżeństwo z kompozytorem i wokalistą Kubą Badachem. Para lubi pokazywać się razem, ale jednocześnie małżonkowie nie zdradzają zbyt wiele o swoim związku. Ich ślub w 2012 roku był opisywany ze szczegółami przez wszystkie portale.

Para nie doczekała się dzieci. Jakiś czas temu musieli się jednak zmierzyć z kolejnymi, przykrymi docinkami związanymi z tą kwestią. Kiedyś Kwaśniewska nie odpowiadała na zaczepki, przyszedł jednak moment, w którym zdecydowała, że będzie na nie reagować z charakterystyczną dla siebie błyskotliwością.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Chętnie poznamy wasze historie, podzielcie się nimi z nami i wyślijcie na adres: wszechmocna_to_ja@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (160)
Zobacz także