Blisko ludziAleksandra Kwaśniewska skończyła 41 lat. Tak zmienił się jej styl przez lata

Aleksandra Kwaśniewska skończyła 41 lat. Tak zmienił się jej styl przez lata

Modowa przemiana Aleksandry Kwaśniewskiej
Modowa przemiana Aleksandry Kwaśniewskiej
AKPA
oprac. ASK
17.02.2022 12:17

Aleksandra Kwaśniewska 16 lutego świętowała 41. urodziny. Jak przyznała w swojej relacji na Instagramie, jej mąż zrezygnował z grania koncertów w tym okresie, żeby wspólnie świętować nie tylko urodziny, ale i walentynki. Kwaśniewska z tej okazji wybrała się z mężem w góry. A jak zmienił się styl prezenterki przez lata funkcjonowania w show-biznesie? Okazuje się, że diametralnie.

Aleksandra Kwaśniewska jest lubiana przez Polaków. Chętnie śledzą jej życiowe perypetie, karierę i oglądają programy, które decyduje się współprowadzić. Kwaśniewska lubi pokazywać się na czerwonym dywanie, ale też nie korzysta z takich wyjść zbyt często. Widać, że musi nadarzyć się okazja, żeby zapozowała na ściance. Chociaż czasem pojawia się krytyka.

Większość osób pamięta Olę Kwaśniewską jeszcze z czasów "Tańca z gwiazdami". W tamtym okresie była bardzo popularna. Często można było ją spotkać na branżowych imprezach z ówczesnym narzeczonym Wojciechem Szuchnickim lub z partnerem tanecznym Rafałem Maserakiem. Stylizacje nie zawsze były trafione i odpowiadały danej okazji. W 2007 roku w jednym z hoteli na mikołajkową imprezę ubrała się tak. Sukienka w kwiaty, pantofle bez palców i fikuśna torebka na łańcuszku. Dobrze, że moda się zmienia.

Obraz
AKPA

Podczas gali "Viva najpiękniejsi" w 2007 roku miała na sobie żółtą sukienkę na jedno ramię i zielony zestaw: pantofelki i torebka z satynowego materiału.

Obraz
AKPA

W 2010 roku bardziej casualowo zaprezentowała się na otwarciu jednego z butików. Marynarka, jeansy, luźny strój. Do tego pokaźnych rozmiarów torba Sabriny Pilewicz. Z pewnością nadałaby się na bagaż podręczny do samolotu. Aleksandra Kwaśniewska lubiła jej projekty, a z samą projektantką przez kilka lat się przyjaźniła.

Otwarcie salonu Lilia Moda
Otwarcie salonu Lilia Moda © AKPA |

W 2012 roku w czerwono-białej tunice pojawiła się na otwarciu sklepu. Look uzupełniła butami z odkrytymi palcami, które wiele razy pojawiały się w jej stylizacjach. Szpilki w kolorze nude połączyła z dużą, miękką kopertówką nabijaną ćwiekami.

Kremowe buty i niebieskie paznokcie (AKPA)
Kremowe buty i niebieskie paznokcie (AKPA)

Olę Kwaśniewską można było spotkać na ważnych imprezach modowych. Razem z Edytą Herbuś często zasiadały w pierwszych rzędach. Na Fashion Week Poland w 2012 roku prezentowała się tak. W tamtym okresie ;ubiła czarne stylizacji i spore kopertówki z miękkiej skóry.

Fashion Week Poland 2012
Fashion Week Poland 2012 © AKPA | AKPA

W 2015 roku na otwraciu ekskluzywnego butiku w Poznaniu miała na sobie kwieciste cygaretki. Te same, które w 2013 roku założyła na inną imprezę. Widać, że dobrze się w nich czuła i mogła je połączyć z różnymi bluzkami. Do stylizacji dodała małą torebkę projektu Sabriny Pilewicz.

Otwarcie butiku Moliera 2 w Poznaniu
Otwarcie butiku Moliera 2 w Poznaniu AKPA

Po 2015 roku styl Kwaśniewskiej diametralnie się zmienił. Balowe suknie zamieniła na bardziej twarzowe stylizacje. W 2021 roku na jesiennej ramówce TVN Kwaśniewska pojawiła się w kraciastym garniturze. Stonowany strój z pewnością pasował na konferencję prasową.

Jesienna ramówka TVN
Jesienna ramówka TVN AKPA

Koniec 2021 roku i 10. urodziny domu handlowego Vitkac. Za tą stylizację Kwaśniewską skrytykowała stylistka Karolina Domaradzka. Żółty komplet w japońskim stylu nie przypadł jej do gustu. "Jest to bardzo przykra stylizacja i na tym zakończę, ponieważ wolę pisać o modzie" - napisała na swoim Instagramie Domaradzka. A Wam jak się podoba?

10. urodziny domu handlowego Vitkac
10. urodziny domu handlowego Vitkac © AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta