GwiazdyAlicia Silverstone nadal śpi z synem. Chłopiec ma 11 lat

Alicia Silverstone nadal śpi z synem. Chłopiec ma 11 lat

Alicia Silverstone nadal śpi w jednym łóżku z 11-letnim synem
Alicia Silverstone nadal śpi w jednym łóżku z 11-letnim synem
Źródło zdjęć: © Instagram.com
22.07.2022 09:48

Już nie raz metody wychowawcze Alicii Silverstone były odbierane jako kontrowersyjne, a nawet krytykowane. Teraz aktorka wyznała, że jej 11-letni syn Bear Blu śpi z nią nadal w jednym łóżku. Co o tym sądzicie?

Alicia Silverstone zdobyła ogromną popularność w połowie lat 90. dzięki głównej roli w filmie "Clueless". W swojej karierze wystąpiła w kilkudziesięciu produkcjach i nadal jest aktywna zawodowo. Tylko w 2022 roku zagrała w filmach: "Rekin", "Powrót do liceum" oraz "Last Survivors". Od 1997 roku aktorka była związana z muzykiem Christopherem Jareckim, z którym wzięła ślub po ośmiu latach. Para doczekała się syna, którego nazwała Bear Blu. Obecnie chłopiec ma 11 lat. Małżeństwo Silverstone i Jareckiego nie przetrwało próby czasu. Artyści wzięli rozwód pod koniec 2018 roku. 

Niekonwencjonalne metody wychowawcze Alicii Silverstone

Alicia Silverstone nie raz opowiadała, że preferuje alternatywne metody wychowawcze, które często spotykają się z ogromną krytyką ze strony opinii publicznej. W 2012 roku aktorka zaszokowała, gdy wyznała, że zanim poda jedzenie dziecku, sama je najpierw przeżuwa. Następnie dowiedzieliśmy się, że jej syn jest weganinem. Z kolei dwa lata temu w wywiadzie dla "New York Times" zdradziła, że nadal bierze kąpiele z synem. 

Dlaczego syn Alicii Silverstone nadal śpi z nią w jednym łóżku?

Ostatnio Alicia Silverstone wzięła udział w podcaście Ellen Fisher, w którym opowiedziała o relacji, jaka łączy ją z 11-letnim Bear Blu. Tym razem okazało się, że matka i syn nadal śpią ze sobą w jednym łóżku. Aktorka wyznała, że chłopiec chce budzić się codziennie u jej boku, a ona czuje, że to pogłębia ich więź.

Silverstone w wychowywaniu dziecka kieruje się tym, co podpowiada jej intuicja. "Szacunek, jaki mamy do siebie, jest po prostu niesamowity. Wierzę w miłość, wierzę w naturę, a nasze społeczeństwo boi się natury i miłości" – powiedziała aktorka w podcaście i dodała, że nie obchodzą ją krytyczne opinie innych. 

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.