Blisko ludziKsiążę William ma problemy wychowawcze. Mały George jest pod stałym nadzorem taty

Książę William ma problemy wychowawcze. Mały George jest pod stałym nadzorem taty

Książę William ma problemy z najstarszym synem
Książę William ma problemy z najstarszym synem
Źródło zdjęć: © Getty Images | Getty Images

29.01.2022 13:02, aktual.: 29.01.2022 14:14

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Następca brytyjskiego tronu przyznał w wywiadzie, że George ma pewne problemy. Książę William podkreśla, że ma sytuację pod kontrolą, ale ciągle trzyma rękę na pulsie.

Książę William i księżna Kate doczekali się trojga dzieci: Georga, Charlotte oraz najmłodszego Louisa. Okazuje się, że z najstarszy syn pary ma pewne problemy. Z tym samym uzależnieniem wśród najmłodszych walczy wielu rodziców.

George sprawia kłopoty. Tata młodego księcia poskarżył się na syna

Książę William niedawno odwiedził Brytyjską Akademię Sztuk Filmowych i Telewizyjnych. Siedziba akademii znajduje się w Londynie. Podczas rozmów z projektantami gier komputerowych brytyjski książę przyznał, że George ostatnio zbyt często siedzi w wirtualnym świecie, co bardzo martwi jego rodziców.

- "Aktualnie próbuję regulować jego granie. Stale monitoruję czas używania przez niego ekranu. Muszę na to uważa" - podkreślił następca tronu.

Problem miała zaognić pandemia koronawirusa, kiedy dzieci niestety miało mocno ograniczone rozrywki. Pozostała dwójka, czyli Charlotte i Louis, nie wykazuje jeszcze takich zainteresowań, ale lubi z kolei spędzać czas na oglądaniu filmów.

"Ja też uwielbiam gry i filmy" - przyznał szczerze książę William.

Książę William i księżna Kate dbają o to, by spędzać z dziećmi każdą wolną chwilę

We wcześniej udzielanych wywiadach zarówno Kate, jak i William podkreślali, że czas spędzony z dziećmi jest bezcenny. Pociechy rosną jak na drożdżach i bardzo się zmieniają. Pokazują coraz to nowsze oblicza swych osobowości. Technologia czasem utrudnia nadążanie za całą trójką, dlatego też do rodzinnych tradycji rodziny należą wspólne zabawy na świeżym powietrzu.

"Kiedy dzieci mają przerwę, Kate zabiera je na zewnątrz, w deszczu lub w słońcu. Chce, żeby złapały świeże powietrze i spędziły czas na łonie natury. Uwielbia zbierać z nimi warzywa w ogrodach. Jeśli dzieci dowiadują się czegoś nowego na temat rzek czy morza, wówczas para zmienia trasy spacerów, aby mogły zobaczyć to z bliska" - zdradziła dla "US Magaizne" królewska ekspertka Katie Nicholl.

Według rozmówczyni magazynu najbardziej zainteresowana przyrodą jest Charlotte, która szczególnie upodobała sobie... stawonogi. To właśnie życie przedstawicieli tej grupy jest dla młodej księżniczki szczególnie fascynujące.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (47)
Zobacz także