Blisko ludziAlina Kabajewa ma się ukrywać w Szwajcarii. Domniemana kochanka Putina opływa w luksusy

Alina Kabajewa ma się ukrywać w Szwajcarii. Domniemana kochanka Putina opływa w luksusy

Bliscy Putina mają przebywać w szwajcarskiej posiadłości
Bliscy Putina mają przebywać w szwajcarskiej posiadłości
Źródło zdjęć: © GETTY
12.03.2022 14:40, aktualizacja: 12.03.2022 16:18

Alina Kabajewa, miłość Putina, ma żyć z dala od okrucieństwa wywołanego przez swojego partnera i ojca swoich dzieci. Gimnastyczka ma według brytyjskiego dziennika "Daily Mirror" przebywać w szwajcarskim miasteczku nad jeziorem Lugano. To piękne miejsce ma być schronieniem dla wielu bogatych Rosjan.

Rosjanie nazywają ją "najbardziej elastyczną kobietą Rosji". Alina Kabajewa jest w powszechnej opinii partnerką Putina, matką jego dwóch synów i córki. Podczas gdy władca Rosji zabija cywilów w wojnie w Ukrainie, jego najbliżsi żyją z dala od zagrożenia. Miejsce, w którym spędzają czas, jest skąpane w słońcu, zdominowane przez ultradrogie sklepy znanych marek i eleganckie restauracje z nietuzinkowym menu.

Alina Kabajewa ukrywa się w bezpiecznym miejscu

Szwajcaria od lat jest uważana za bezpieczną przystań dla bogaczy. Państwo chroni interesy swoich podatników. W czasie rosyjskiej inwazji na Ukrainę, bliscy Putina mieli znaleźć tam bezpieczną przystań. Jak podaje źródło dziennika Mirror, już przed pandemią krążyły plotki, że kochanka Putina mieszka w miasteczku nad jeziorem Lugano. Ta informacja miała być jednak pilnie strzeżona.

"Podczas gdy Rosja rozpada się z powodu sankcji, jest to idealne miejsce dla Putina na wysłanie Aliny i ich dzieci" – twierdzi informator cytowany przez dziennik. Jak donosi prasa, rodzina tyrana może liczyć tam na dyskrecję. W Ukrainie natomiast giną cywile. Rosyjskie pociski uderzają między innymi, w szpitale zmuszając kobiety w ciąży i chore dzieci do ucieczki do schronów. To przeraźliwy kontrast między rzeczywistością, w której żyje teraz Kabajewa. Jak podaje Mirror na lśniącym Piazza Della Riforma w Lugano siwi panowie przechadzają się z supermodelkami i to jest codzienność.

W szwajcarskiej miejscowości mają mieszkać również rosyjscy oligarchowie. Między innymi Aleksiej Mordaszow, drugi najbogatszy człowiek w tym kraju.

Szwajcarska idylla
Szwajcarska idylla © WP Kobieta
Malownicze jezioro Lugano
Malownicze jezioro Lugano © WP Kobieta

38-latka żyje w luksusowej bańce

Alina Kabajewa to miłość Putina i utalentowana sportsmenka. Ma na swoim koncie 2 medale olimpijskie, 14 medali mistrzostw świata, 21 mistrzostw Europy. Jest jedną z najbardziej utytułowanych gimnastyczek w historii tego sportu. W 1998 roku 15-letnia Kabajewa zdobyła tytuł Mistrzyni Świata w Gimnastyce Artystycznej. Rok później powtórzyła sukces. Dołożyła do niego zwycięstwo na Mistrzostwach Świata w Osace w Japonii.

Od czasu tych sukcesów Kabajewa stała się inspiracją dla wielu Rosjan. Karierę sportową skończyła w 2007 roku i zajęła się polityką.

 Alina Kabaeva. Gazprom Champions Cup
Alina Kabaeva. Gazprom Champions Cup © GETTY | 2019 Anadolu Agency

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Zobacz także