Trwa ładowanie...

Amanda Knox prosi o pieniądze na wesele. Wzięła ślub w zeszłym roku

Amanda Knox kojarzy się z jednym – brutalnym morderstwem jej brytyjskiej współlokatorki Meredith Kercher. Teraz próbuje utrzymać uwagę swoim wesele, za które… mają zapłacić internauci. Nie wiadomo, czy to zrobią, bo okazało się, że już dawno jest po ślubie.

Share
Amanda Knox prosi o pieniądze na wesele. Wzięła ślub w zeszłym roku
Źródło: Getty Images
dly1gz3
Amanda Knox – ślub

#

Amanda Knox była zwykłą amerykańską studentką, która przyjechała na wymianę do Perugii. Wynajęła uroczy dom i zamieszkała w nim z Brytyjką Meredith Kercher. 1 listopada 2007 r. doszło do tragedii – ta druga została zamordowana. Ciało odkryła Amanda. Jej zachowanie nie było jednak normalne.

dly1gz3

Przyciągnęła uwagę prokuratury, którzy ostatecznie postawili ją w stan oskarżenia. I gdyby to od śledczych zależało, nigdy nie wróciłaby do USA - dopięli swego, bo skazano ją na 25 lat. Wkrótce okazało się, że dowody były tak szczątkowe i podważalne, że sąd nie miał wyjścia i ją uniewinnił. Do teraz jedni uważają, że słusznie, inni są pewni, że zabiła koleżankę.

Dzisiaj Amerykance sen z powiek spędza raczej jej wesele niż sprawa sprzed 11 lat. Dlatego zwróciła się o pomoc w jego sfinansowaniu. Marzy się "najlepsza impreza na świecie" i to we Włoszech. Wielu uznało, że pomysł jest absurdalny. Tym bardziej teraz, gdy krytycy Knox znaleźli informację, że ślub ma już dawno za sobą.

Amanda Knox oszustką?

#

32-latka wyszła za mąż 21 listopada 2018 r. Urzędowe potwierdzenie zawarcia małżeństwa dostała zaś kilka dni później, 1-go grudnia. Co na to sama zainteresowana? Otóż odbija pałeczkę. "Nakręcacie się! Chodzicie do tabloidów i skupiacie się na czymś, co nie ma znaczenia. Nasze wesele będzie tak szalone, jak być powinno" – napisała wściekła na Twitterze.

Zobacz także: Co sekundę na wysypisko trafia ciężarówka ubrań. Mania zakupów przerasta ludzi

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dly1gz3

Podziel się opinią

Share
dly1gz3
dly1gz3