Trwa ładowanie...

Andrzej Duda ociepla swój wizerunek. Robi selfie z dziećmi

Prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości "Z Zakliczyna do Łowczówka" życzył wszystkim, żeby Polska była taka o jakiej marzymy. Podczas świętowania starał się ocieplić swój wizerunek i pozował do zdjęcia z dziećmi ubranymi w stroje ludowe oraz robił selfie z młodzieżą.

Share
Andrzej Duda ociepla swój wizerunek. Robi selfie z dziećmi
Źródło: Kancelaria Prezydenta RP
d45e48l

Prezydent wybrał się do Zakliczyna w województwie małopolskim, aby uczestniczyć w uroczystościach zorganizowanych z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Podczas wystąpienia powiedział: "W tej chwili odnawia się Polska. Polska zyskuje piękną twarz. Polska, która będzie się ambitnie i pięknie rozwijała, tak jak ambitnie i pięknie rozwijała się II RP".

Na oficjalnej stronie prezydenta przeczytamy, że z okazji zbliżającego się 11 listopada Andrzej Duda życzył uczestnikom aby Polska była taka, o jakiej wszyscy marzymy i o jakiej marzyli ci, którzy szli walczyć o jej wolność.

d45e48l

Na miejscu, prezydent Andrzej Duda uczestniczył w mszy świętej, która odbyła się na cmentarzu wojennym w Łowczówku w intencji poległych i zmarłych legionistów. Po oficjalnej części zrobił sobie selfie z młodzieżą. Być może w ten sposób próbuje ocieplić swój wizerunek wśród najmłodszych Polaków.

Kancelaria RP
Źródło: Kancelaria RP

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d45e48l

Podziel się opinią

Share
d45e48l
d45e48l