Blisko ludziAndrzej Duda ociepla swój wizerunek. Robi selfie z dziećmi

Andrzej Duda ociepla swój wizerunek. Robi selfie z dziećmi

Andrzej Duda ociepla swój wizerunek. Robi selfie z dziećmi
Dominika Czerniszewska

04.11.2018 16:21, aktual.: 04.11.2018 18:44

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Prezydent Andrzej Duda podczas uroczystości "Z Zakliczyna do Łowczówka" życzył wszystkim, żeby Polska była taka o jakiej marzymy. Podczas świętowania starał się ocieplić swój wizerunek i pozował do zdjęcia z dziećmi ubranymi w stroje ludowe oraz robił selfie z młodzieżą.

Prezydent wybrał się do Zakliczyna w województwie małopolskim, aby uczestniczyć w uroczystościach zorganizowanych z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości. Podczas wystąpienia powiedział: "W tej chwili odnawia się Polska. Polska zyskuje piękną twarz. Polska, która będzie się ambitnie i pięknie rozwijała, tak jak ambitnie i pięknie rozwijała się II RP".

Na oficjalnej stronie prezydenta przeczytamy, że z okazji zbliżającego się 11 listopada Andrzej Duda życzył uczestnikom aby Polska była taka, o jakiej wszyscy marzymy i o jakiej marzyli ci, którzy szli walczyć o jej wolność.

Na miejscu, prezydent Andrzej Duda uczestniczył w mszy świętej, która odbyła się na cmentarzu wojennym w Łowczówku w intencji poległych i zmarłych legionistów. Po oficjalnej części zrobił sobie selfie z młodzieżą. Być może w ten sposób próbuje ocieplić swój wizerunek wśród najmłodszych Polaków.

Obraz

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (76)