Trwa ładowanie...
dmof2e0

Andrzej Strzelecki jest poważnie chory. Koledzy i koleżanki z serialu zrobią wszystko, żeby mu pomóc

Dorota Kamińska, Anna Powierza i Tomasz Stockinger zadeklarowali, że zrobią co w ich mocy, żeby pomóc Andrzejowi Strzeleckiemu. Aktor znany m.in. z serialu "Klan" zmaga się z poważną chorobą.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Andrzej Strzelecki ma raka płuc i oskrzeli
Andrzej Strzelecki ma raka płuc i oskrzeli (ONS)
dmof2e0

Andrzej Strzelecki choruje na nieoperacyjnego raka płuc i oskrzeli. Wiadomość o jego chorobie trafiła do opinii publicznej po wpisie Fundacji Rak'n'Roll, której jest podopiecznym.

"Zachorowałem. Mam nieoperacyjnego raka płuc i oskrzeli. Zawsze miałem w życiu szczęście. Nie opuściło mnie ono i w tej dramatycznej sytuacji. 6 maja w USA dopuszczono lek Capmatinib na to schorzenie. Jest on dla mnie szansą na uratowanie życia, ale koszt kuracji przekracza moje możliwości finansowe" – wyznał tam aktor.

Aktorzy z serialu "Klan" pomogą Strzeleckiemu

dmof2e0

Koszt terapii, która dostępna jest w Stanach Zjednoczonych, przekracza 1,5 mln zł. Internetowa zbiórka, która powstała na stronie fundacji, ma pomóc aktorowi zebrać wystarczające środki. Jego koledzy i koleżanki z branży również zadeklarowali swoje wsparcie.

"Wspieram Andrzeja, jak tylko mogę. Nagłaśniam jego sprawę i namawiam do wpłacania środków. Wspierać będę go również modlitwą" – powiedziała Anna Powierza w rozmowie z "Faktem".

Również Dorota Kamińska wyznała, że wpłaci pieniądze na zbiórkę. "Rzeczywiście potrzeba ich bardzo dużo. Jakiego człowieka stać na coś takiego bez wsparcia?" – zapytała.

Tomasz Stockinger też zdaje sobie sprawę z tego, że Ameryka jest jedyną szansą dla jego serialowego przyjaciela. Ma nadzieję, że uda się uzbierać odpowiednią sumę na leczenie i będzie ono skuteczne.

dmof2e0

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

dmof2e0

Podziel się opinią

Share
dmof2e0
dmof2e0