Blisko ludziCórka Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej studiuje medycynę. Julia ruszyła na pomoc w czasie pandemii

Córka Pawła Królikowskiego i Małgorzaty Ostrowskiej-Królikowskiej studiuje medycynę. Julia ruszyła na pomoc w czasie pandemii

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest dumna z córki
Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest dumna z córki
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz
28.05.2020 13:34

Małgorzata Ostrowska-Królikowska jest mamą czworga dzieci. Po śmierci ukochanego męża Pawła to one są jej podporą. Jak donosi jeden z tygodników, młodsza córka aktorskiej pary Julia wsparła służbę zdrowia w walce z koronawirusem.

Widzowie serialu "Klan" byli świadkami dorastania Julii Królikowskiej, która wcielała się w serialową córkę swojej mamy. Ale to nie aktorstwo wybrała na swój zawód – 21-latka jest obecnie studentką trzeciego roku medycyny Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

Julia Królikowska – pandemia koronawirusa

Według "Na Żywo", Królikowska i jej znajomi z uczelni wzmocnili szeregi medyków, którzy walczą z koronawirusem w Polsce. – Julka już w zeszłym roku miała praktyki w pogotowiu ratunkowym i doskonale dawała sobie radę. Medycyna to jej powołanie, dlatego mimo zagrożenia, ruszyła na pomoc – powiedziała osoba podająca się za przyjaciółkę rodziny w rozmowie z tabloidem.

Aktywność Julii ma napawać dumą jej mamę, a z drugiej strony rodzić obawy. W czasie pandemii Ostrowska-Królikowska poświęca dużo uwagi swoim dzieciom. Niedawno świętowała 18. urodziny córki Marceliny. Z tej okazji opublikowała ich wspólne zdjęcia na tle magnolii. "Marcelina i Magnolcia skończyły 18 lat … Dorosłość??? Magnolcia kwitnąca zawsze będzie zapowiadała nowy początek, a Marcelina zawsze będzie naszą małą Cyśką. Życie toczy się dalej" – napisała aktorka.

Źródło artykułu:WP Kobieta