ycipk-2r13c0

Angelina Jolie o wychowaniu. Stosuje ciekawe metody

Angelina Jolie od czasu rozstania z Bradem Pittem przejęła na siebie większość obowiązków rodzicielskich. W jednym ostatnich wywiadów przyznała, że na wiele pozwala sześciorgu dzieci.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Angelina Jolie pozwala dzieciom na wiele
Angelina Jolie pozwala dzieciom na wiele (Getty Images)
ycipk-2r13c0

– Każde dziecko odczuwa potrzebę buntu. Nie wolno jej tłumić, bo prowadzi to do większych problemów – przekonuje Angelina Jolie, która wychowuje Shiloh, Paxa-Thiena, Zaharę, bliźnięta Knoxa i Vivienne oraz Maddoxa. Od niedawna dzieci znów mają kontakt z ojcem Bradem Pittem, ale zdaje się, że to ona ma więcej do powiedzenia w sprawie ich wychowania.

– Staram się przekazywać im dobre wzorce i oczekuję od nich wywiązywania się z obowiązków domowych i szkolnych – podkreśla aktorka. – Uczę je, by miały własne zdanie i umiały dowieść swych racji. Bunt to piękny odruch! Absolutnie nie chciałabym, by moje dzieci chodziły jak w zegarku. Tylko ludzie mali mówią to, co wypada. Chcę, by moje dzieci nie bały się mówić, co myślą – dodaje.

Gwiazda zaznacza, że nic nie ucieszy jej bardziej, jeśli jej pociechy będą żyć według własnych zasad i że dzięki temu ona sama stanie się lepszym człowiekiem.

ycipk-2r13c0

Swego czasu pojawiały się opinie, że gromadka Angeliny jest rozpuszczona i że kiedy Brad próbował dyscyplinować dzieci, spotykał się z krytyką ze strony byłej partnerki. O rozstaniu pary dowiedzieliśmy się, gdy podano, że miał podnieść rękę na najstarszego syna.

Zobacz także: #11pytań: W pracy często boi się o życie. W zamian dostaje grosze

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-2r13c0