GwiazdyAnia Dąbrowska: Nie mam pani od sprzątania. Powinnam sama wziąć się do roboty

Ania Dąbrowska: Nie mam pani od sprzątania. Powinnam sama wziąć się do roboty

22.03.2016 14:21, aktual.: 01.08.2017 11:55

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Ania Dąbrowska jest jedną z najciekawszych wokalistek młodego pokolenia. Jej każda płyta zdobywa pochlebne recenzje krytyków muzycznych oraz fanów.

Ania Dąbrowska jest jedną z najciekawszych wokalistek młodego pokolenia. Jej każda płyta zdobywa pochlebne recenzje krytyków muzycznych oraz fanów. Jest też fenomenem wśród polskich gwiazd - udowadnia, że nie trzeba sprzedawać swej prywatności i robić wokół siebie szumu, by osiągać sukcesy. Nie trzeba mieć też sprzątaczki. W rozmowie z Łukaszem Jakóbiakiem wyznała, że sama sprząta w swoim domu, a takie porządki mogą być lepsze niż siłownia.

- Nie mam pani od sprzątania, bo uważam, że mam dwie ręce i powinnam sama wziąć się do roboty - mówiła. Do tego namawiała też swojego rozmówcę: - Wyobraź sobie, ile byś zaoszczędził.

Muzyka Ani Dąbrowskiej jest nasycona emocjami. Nie są to proste radosne teksty. Wokalistka przyznaje, że mocniej oddziałują na nią smutek i tęsknota. Co na to jej partner?

- Jak się jest moim partnerem, to trzeba być przygotowanym na to, że można usłyszeć różne rzeczy z moich piosenek. Najprościej jest nie pytać.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (1)
Zobacz także