Blisko ludziAnita Werner zaliczyła modową wpadkę? Jej stylizację nazwano "fartuchem rzeźnika"

Anita Werner zaliczyła modową wpadkę? Jej stylizację nazwano "fartuchem rzeźnika"

Anita Werner zaliczyła modową wpadkę?
Anita Werner zaliczyła modową wpadkę?
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA

06.01.2022 20:56

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Stylizacyjne faux-pas może przytrafić się każdemu. Według specjalisty od spraw wizerunku niedawno byliśmy świadkami nietrafionego wyboru prezenterki stacji TVN. Ekspert użył barwnego porównania, które budzi więcej emocji, niż sama koszula, o której jest mowa.

Profesjonalny, schludny ubiór jest ważny w zawodzie dziennikarza telewizyjnego. W końcu aparycja jest jednym ze składowych czynników, które przyciągają uwagę widza. Zgodnie z etykietą, powinniśmy odpowiednio dobierać ubiór do sytuacji. To, według eksperta, niestety nie udało się Anicie Werner.

"Może kojarzyć się z krwią na desce do krojenia mięsa"

Cóż, ekspertowi najwyraźniej weny przy szukaniu określeń nie brakowało. Aby stwierdzić, że wzorzysta koszula nie przypadła mu do gustu, posłużył się porównaniami niczym z horroru.

- Nic nie było widać, tylko ten fatalny dobór bluzki, która może kojarzyć się z krwią na desce do krojenia mięsa lub na fartuchu rzeźnika - wyznał Daniel Jacob Dali w rozmowie z "Super Expressem".

Być może i stylizacja nie była trafiona, ale trudno nie odnieść wrażenia, że taki komentarz był jeszcze bardziej niesmaczny i wzbudzający zakłopotanie.

Stylista puścił wodze fantazji i dał się ponieść

Ostra krytyka wymierzona w Anitę Werner może tym bardziej zaskoczyć, jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że zazwyczaj jest oceniana jako najlepiej ubrana prezenterka. Dziennikarka stawia na szyk i minimalizm, choć nie boi się eksperymentów z mocniejszym kolorystycznym akcentem. Ktoś tu jednak chciał dobitnie podkreślić, że nawet najlepszym zdarzyć się może wpadka.

- Wybór bluzki Anity Werner przejdzie do historii początku 2022 roku. Wzór i połączenie koloru dawały fatalny efekt oczopląsu dla widzów programu "Fakty". Kiedy nie było emisji programu w latach 90., stacje emitowały pasma kolorów bez obrazu i to jedyne porównanie występu Anity, jakie przychodzi mi teraz na myśl - dodał stylista.

Choć mówi się, że o gustach nie powinno się dyskutować, w pewnych sprawach powinniśmy wierzyć ekspertom. Czy ocena wzoru na koszuli jest jedną z nich? Niekoniecznie. Trzeba jednak przyznać, że porównanie, którym posłużył się Daniel Jacob Dali, również przejdzie do historii początku 2022 roku.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także