Trwa ładowanie...

Anita Werner zaliczyła modową wpadkę? Jej stylizację nazwano "fartuchem rzeźnika"

Stylizacyjne faux-pas może przytrafić się każdemu. Według specjalisty od spraw wizerunku niedawno byliśmy świadkami nietrafionego wyboru prezenterki stacji TVN. Ekspert użył barwnego porównania, które budzi więcej emocji, niż sama koszula, o której jest mowa.

Share
Anita Werner zaliczyła modową wpadkę? Anita Werner zaliczyła modową wpadkę? Źródło: AKPA, fot: AKPA
d2jgg49

Profesjonalny, schludny ubiór jest ważny w zawodzie dziennikarza telewizyjnego. W końcu aparycja jest jednym ze składowych czynników, które przyciągają uwagę widza. Zgodnie z etykietą, powinniśmy odpowiednio dobierać ubiór do sytuacji. To, według eksperta, niestety nie udało się Anicie Werner.

"Może kojarzyć się z krwią na desce do krojenia mięsa"

Cóż, ekspertowi najwyraźniej weny przy szukaniu określeń nie brakowało. Aby stwierdzić, że wzorzysta koszula nie przypadła mu do gustu, posłużył się porównaniami niczym z horroru.

d2jgg49

- Nic nie było widać, tylko ten fatalny dobór bluzki, która może kojarzyć się z krwią na desce do krojenia mięsa lub na fartuchu rzeźnika - wyznał Daniel Jacob Dali w rozmowie z "Super Expressem".

Być może i stylizacja nie była trafiona, ale trudno nie odnieść wrażenia, że taki komentarz był jeszcze bardziej niesmaczny i wzbudzający zakłopotanie.

Stylista puścił wodze fantazji i dał się ponieść

Ostra krytyka wymierzona w Anitę Werner może tym bardziej zaskoczyć, jeżeli weźmiemy pod uwagę fakt, że zazwyczaj jest oceniana jako najlepiej ubrana prezenterka. Dziennikarka stawia na szyk i minimalizm, choć nie boi się eksperymentów z mocniejszym kolorystycznym akcentem. Ktoś tu jednak chciał dobitnie podkreślić, że nawet najlepszym zdarzyć się może wpadka.

d2jgg49

- Wybór bluzki Anity Werner przejdzie do historii początku 2022 roku. Wzór i połączenie koloru dawały fatalny efekt oczopląsu dla widzów programu "Fakty". Kiedy nie było emisji programu w latach 90., stacje emitowały pasma kolorów bez obrazu i to jedyne porównanie występu Anity, jakie przychodzi mi teraz na myśl - dodał stylista.

Choć mówi się, że o gustach nie powinno się dyskutować, w pewnych sprawach powinniśmy wierzyć ekspertom. Czy ocena wzoru na koszuli jest jedną z nich? Niekoniecznie. Trzeba jednak przyznać, że porównanie, którym posłużył się Daniel Jacob Dali, również przejdzie do historii początku 2022 roku.

Zapraszamy na grupę FB - #Wszechmocne. To tu będziemy informować na bieżąco o terminach webinarów, wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Anita Werner: "Nie miałam nigdy poczucia, że idę drogą pełną chaszczy"

d2jgg49
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Komentarze

Trwa ładowanie
.
.
.
d2jgg49
d2jgg49