GwiazdyAnna Czartoryska-Niemczycka o 500 plus. "To pomoc, którą doceniam"

Anna Czartoryska-Niemczycka o 500 plus. "To pomoc, którą doceniam"

Anna Czartoryska-Niemczycka o 500 plus. "To pomoc, którą doceniam"
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz

26.09.2019 08:49, aktual.: 26.09.2019 09:28

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Anna Czartoryska-Niemczycka jest mamą trójki dzieci. Nic dziwnego, że aktorkę zapytano o program 500+. Jej wypowiedź może wielu zaskoczyć.

Anna Czartoryska-Niemczycka jest żoną milionera, ale czuje się zwyczajną kobietą. Jej życie kręci się wokół domu – aktorka wychowuje trójkę małych dzieci. To, ile ma na koncie, nie zmienia faktu, że jest matką jak każda inna. Poczuła więc, że może wypowiedzieć się na temat programów rządowych oferowanych rodzinom, w tym 500 plus.

Anna Czartoryska-Niemczycka – 500 plus

#

– Wydaje mi się, że to jest duże wsparcie dla rodziców. I w rodzinach wielodzietnych to wsparcie na pewno jest odczuwalne – mówi aktorka w rozmowie z Wideoportalem. – Oczywiście niepokoi mnie to, jaki to będzie miało wpływ na budżet państwa. Mam nadzieję, że jacyś specjaliści to sobie dobrze policzyli, że się wszystko zgadza – dodaje.

Czartoryska-Niemczycka nie przyznaje, czy sama korzysta z 500 plus, ale ma wyrobione zdanie na temat tego, czy osoby najzamożniejsze powinny dostawać pieniądze. – To jest pomoc, którą ja dostrzegam, doceniam. Jeżeli te środki byłyby rozdysponowane w inny sposób, na przykład gdyby był większy dostęp do publicznych żłobków i przedszkoli, to nie miałabym nic przeciwko temu – stwierdza aktorka.

Zobacz także: Przedstawienie partnera rodzicom. Naukowcy obliczyli, kiedy najlepiej to zrobić

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (518)
Zobacz także