GwiazdyAnna Czartoryska-Niemczycka pokazała brzuch po porodzie. "Strasznie dużo wymagamy od naszych (i cudzych) ciał"

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała brzuch po porodzie. "Strasznie dużo wymagamy od naszych (i cudzych) ciał"

Anna Czartoryska-Niemczycka o powrocie do figury sprzed ciąży
Anna Czartoryska-Niemczycka o powrocie do figury sprzed ciąży
Źródło zdjęć: © Instagram
25.05.2022 21:11, aktualizacja: 25.05.2022 21:46

W kwietniu tego roku Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki powitali na świecie swoje czwarte dziecko. Aktorka poinformowała o tej szczęśliwej nowinie za pomocą profilu na Instagramie, ujawniając także, że synek otrzymał imię Stefan. Teraz opublikowała zdjęcie po porodzie. Nie zrobiła tego jednak bez przyczyny, bo podzieliła się przy tym pewną refleksją.

Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki tworzą szczęśliwe małżeństwo od 2013 roku. Choć oboje się znani w polskim show-biznesie, chronią zarówno prywatności swojej, jak i dzieci. Niemczyccy są bowiem rodzicami trzech synów i córki: Ksawerego, Janiny, Antoniego i najmłodszego Stefana, który urodził się kwietniu tego roku. Aktorka nie ukrywa, że nie ma zamiaru jak najszybciej wracać do figury sprzed ostatniej ciąży.

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała brzuch po porodzie

Anna Czartoryska-Niemczycka opublikowała nowy post na swoim profilu na Instagramie, w którym podzieliła się pewną refleksją z okazji nadchodzącego Dnia Matki. To w nim nawiązała do tego, jak wiele kobiety wymagają od swoich ciał.

"Oj, korci, żeby się niecierpliwić, zastanawiać, czy wróci do tego jak było, szczypać, wciągać, poganiać, mierzyć, porównywać się i wstydzić. Biorę głęboki wdech. Jak strasznie dużo wymagamy od naszych (i cudzych) ciał, które noszą, rodzą, karmią, nie dosypiają, a my pytamy o formę, nie o zdrowie, o brzuch, a nie o głowę" - napisała.

"Wszystko w swoim czasie! Dbajmy o siebie pamiętając o drodze jaką przeszłyśmy i pozwólmy sobie czasem odpocząć" - dodała Anna Czartoryska-Niemczycka we wpisie.

"Lepiej bym tego nie ujęła"

Wśród ponad 80 tys. obserwatorów Anny Czartoryskiej-Niemczyckiej na Instagramie znajdują się także kobiety-mamy, które w komentarzach pod ostatnim postem dziękują aktorce za poruszenie tak ważnego tematu. Są wdzięczne, że tak mądrze do niego podchodzi i nie namawia do tego, aby robić wszystko, żeby tylko mieć "idealną" figurę.

"Ania! Lepiej bym tego nie ujęła", "Mądrego to i dobrze posłuchać. Brawo pani Aniu", "Kobiety muszą zrozumieć, że każda z nas jest inna i trzeba siebie zaakceptować. Druga sprawa, są kobiety takie, jak ja, które owszem schudły, ale pamiątki po ciąży zostały. Z czego bardzo się cieszę, bo lubię okres ciąży wspominać. Najważniejsze to być szczęśliwym. Nie patrzeć na innych i doceniać to, co się ma" - czytamy w komentarzach.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Źródło artykułu:WP Kobieta