GwiazdyAnna Dereszowska przygotowuje dom na święta. Dekoracje robią wrażenie

Anna Dereszowska przygotowuje dom na święta. Dekoracje robią wrażenie

Anna Dereszowska przygotowuje dom na święta
Anna Dereszowska przygotowuje dom na święta
Źródło zdjęć: © AKPA | AKPA
Aleksandra Lewandowska
22.12.2021 16:40

Aktorka i piosenkarka udostępniła na swoim InstaStory krótkie nagranie z synem, na którym możemy zauważyć również świąteczne dekoracje wiszące przy kominku. Dereszowska, która jest mamą trójki dzieci, zadbała o każdy element.

Anna Dereszowska i jej partner, fotograf Daniel Duniak, powitali w tym roku na świecie swoje drugie dziecko - syna Aleksandra. Para wychowuje także starszego Maksymiliana i córkę Lenę z poprzedniego związku aktorki z Piotrem Grabowskim.

Dereszowska i Duniak niedawno przeprowadzili się z dziećmi do domu na Mazurach. Widać, że aktorka bardzo dba o atmosferę panującą w nowym gniazdku.

Anna Dereszowska przygotowuje dom na święta

Na instagramowej relacji Anny Dereszowskiej pojawiło się krótkie nagranie z synem Maksem, mającym na sobie czerwoną czapkę św. Mikołaja. Aktorka spędzała z nim czas przy kominku, na którym widoczne są już trzy, świąteczne skarpety, w których za kilka dni pojawią się zapewne wyczekiwane przez dzieci prezenty. Dereszowska zadbała o każdy szczegół, a na pierwsze święta w nowym domu na Mazurach szykuje się z kilkudniowym wyprzedzeniem.

Anna Dereszowska przygotowuje dom na święta
Anna Dereszowska przygotowuje dom na święta © Instagram | @dereszowska

Tworzą szczęśliwą rodzinę

Anna Dereszowska i Daniel Duniak poznali się na planie sesji zdjęciowej w 2014 roku. Dziś wychowują trójkę dzieci, a niedawno podjęli decyzję o porzuceniu Warszawy i wybudowaniu domu na jednej z mazurskich wsi, gdzie w końcu odnajdują upragniony spokój i ciszę.

Na profilu aktorki i wokalistki na Instagramie nie brakuje zdjęć, na których możemy zobaczyć, jak urządzony jest ich wspólny dom. Okazuje się, że królują w nim spokojne, stonowane kolory, takie jak biel, beż, różne odcienie szarości i czerń. We wnętrzu zebrano także wiele drewnianych i metalowych elementów, dzięki czemu klasyka została połączona z nowoczesnością. Dereszowska i Duniak zdecydowali się na wstawienie ogromnych okien, przez co dom jest pełen naturalnego światła. Musimy przyznać, że całość prezentuje się naprawdę znakomicie.

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.