ycipk-1k61ru

Anna Jurksztowicz o córce Moniki Zamachowskiej. Dała jej jedną radę

Nastoletnia Zofia Malcolm - córka Moniki Zamachowskiej z poprzedniego małżeństwa, zadebiutowała na deskach teatru. Piosenkarka Anna Jurksztowicz powiedziała, co myśli o grze nastolatki.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Monika Zamachowska ma dwójkę dzieci
Monika Zamachowska ma dwójkę dzieci (ONS.pl)
ycipk-1k61ru

Monika Zamachowska, znana z opowiadania w mediach o swojej rodzinie, ostatnio pochwaliła się dokonaniami córki. Trzeba przyznać, że nastoletnia Zofia Malcolm ma na koncie spory sukces. Dziewczyna wystąpiła w sztuce teatralnej u boku popularnych aktorów. Debiut na deskach Warszawskiej Opery Kameralnej w sztuce "Przerwana cisza" w reżyserii Michała Znanieckiego zdobył wiele pochlebnych opinii.

Gra aktorka córki Moniki Zamachowskiej również była komentowana. Anna Jurksztowicz miała okazję przyglądać się z bliska nastolatce i zauważyła wadę, nad którą jej zdaniem Zofia powinna popracować. "Zosia ma bardzo ładny głos o ciekawej barwie. Jej stylistyka śpiewania przypomina nieco celtycką. Jedyne, nad czym powinna popracować, to dykcja. W młodym wieku taki szlif jest możliwy do zrobienia" - przyznała w rozmowie z Plejadą.

ycipk-1k61ru

Zobacz także: "Doszłam do ściany". Maja Frykowska o burzliwej przeszłości

ycipk-1k61ru

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Polub WP Kobieta
0
komentarze
Głosuj
Głosuj
0
Wow!
0
Ważne
0
Słabe
0
Straszne
Trwa ładowanie
.
.
.

ycipk-1k61ru

ycipk-1k61ru
ycipk-1k61ru