GwiazdyAnna Kalczyńska robi dzieciom kanapki wieczorem. Mamy zrozumieją

Anna Kalczyńska robi dzieciom kanapki wieczorem. Mamy zrozumieją

Anna Kalczyńska robi dzieciom kanapki wieczorem. Mamy zrozumieją
Źródło zdjęć: © ONS.pl
Karolina Błaszkiewicz
04.09.2019 10:46, aktualizacja: 04.09.2019 11:21

Anna Kalczyńska, jak miliony Polek, łączy życie zawodowe z rolą matki. Na InstaStory pokazała, jak robi kanapki dzieciom wieczorem. Powód jest prozaiczny.

Anna Kalczyńska – dzieci

#

Anna Kalczyńska nie jest oderwaną od rzeczywistości celebrytką, choć mogłaby. W końcu jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych dziennikarek w kraju. Kilka razy w tygodniu współprowadzi program "Dzień Dobry TVN", co odbija się na jej życiu rodzinnym. Mimo że Kalczyńska jest bardzo zajęta, to nie zaniedbuje swoich bliskich. Na InstaStory dziennikarki pojawiło się zdjęcie, jak przygotowuje kanapki do szkoły dzieciom.

"Wstaję o 5, więc kanapki do szkoły robię wieczorem…" – napisała Kalczyńska, a my widzimy ją w piżamie, krojącą zwykłe kajzerki. 43-latka ma trójkę pociech: Hannę, Krystynę i Jana. Od 12 lat jest żoną Macieja Maciejowskiego, członka zarządu TVN.

Obraz
© Instagram.com

Kalczyńska pochodzi z artystycznej rodziny. Jej mama to Halina Rowińska, znana m.in. z serialu "Dom". Ostatnio gwiazda śniadaniowego programu podzieliła się pewną historią z dzieciństwa. Otóż, jako dorastająca dziewczynka zobaczyła mamę w intymnej scenie. – Moja mama była z Andrzejem Talarem w łóżku i paliła papierosa. Dla mnie jako dziecka było to coś strasznego – wspominała Kalczyńska. "Jak to moja mama pali papierosy, a do tego leży z obcym panem w łóżku”? W prywatnym życiu w ogóle nie paliła. Był to dla mnie szok i wielkie rozczarowanie. Jak ja to bardzo przeżywałam! Teraz się z tego śmieję, ale dla dziecka, które widzi swojego rodzica w łóżku w scenie miłosnej to jest coś strasznego – wyznała w rozmowie z "Faktem".

Zobacz także: Ona vs On. Nowy wymiar zakupów

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (8)
Zobacz także