ModaAnna Lewandowska w garniturze i japonkach The Row. Wiemy, ile kosztowały

Anna Lewandowska w garniturze i japonkach The Row. Wiemy, ile kosztowały

Anna Lewandowska w garniturze i japonkach The Row. Wiemy, ile kosztowały
Źródło zdjęć: © East News
Karolina Błaszkiewicz
22.05.2020 10:46

Anna Lewandowska korzysta z możliwości wychodzenia z domu i spaceruje po Hamburgu ze swoimi córeczkami, Klarą i Laurą. Modna gwiazda pochwaliła się ostatnią wyjściową stylizacją. Do garnituru dobrała… japonki.

Lewandowska doskonale wie, co w modzie piszczy. Jako osoba publiczna kreuje też trendy. Teraz wyraźnie stara się zainspirować fanki do noszenia japonek. I to w dość nietypowym zestawieniu.

Anna Lewandowska – japonki The Row

32-letnia trenerka, która niedawno urodziła drugie dziecko, przemierzała ulice Hamburga w camelowym garniturze polskiej marki Line. Oversize'owa marynarka kosztuje 549 zł, a luźnie spodnie – 299 zł. Stylizację Lewandowskiej dopełniło obuwie, które święciło triumfy lata temu. Ale wszystko wskazuje na to, że japonki wracają do łask.

Obraz
© Instagram

Mama Klary i Laury wybrała wersję skórzaną od The Row. Tej marce szefują Mary-Kate i Ashley Olsen. Za buty, które do garnituru nosi Lewa, trzeba zapłacić 780 euro, czyli ponad 3,5 tys. złotych. Cena nie odstrasza klientek – w tej chwili japonek zabrakło w ofercie.

Obraz
© Materiały prasowe

Podobne japonki ze skóry znajdziemy jednak w ofercie Kazar, Sizeer czy Gino Rossi – i to o wiele tańsze. Część sklepów w związku z koronawirusem postawiło na wyprzedaże i promocje, które pomagają utrzymać biznes w tym trudnym czasie dla gospodarki.  

Źródło artykułu:WP Kobieta