GwiazdyAnna Popek dba o zdrowie. Ma swoje sposoby

Anna Popek dba o zdrowie. Ma swoje sposoby

Anna Popek dba o zdrowie. Ma swoje sposoby
Źródło zdjęć: © ONS.pl
16.09.2019 14:40, aktualizacja: 30.10.2019 20:22

Anna Popek unika lekarstw. Stosuje je tylko wtedy, gdy sytuacja rzeczywiście tego wymaga. Dziennikarka ma nadzieje, że w ten sposób będzie długo cieszyła się zdrowiem.

Anna Popek dba o zdrowie

Anna Popek w rozmowie z portalem "Plejada" wyznała ostatnio, że bardzo chciałaby zostać babcią. Z tego powodu dba o zdrowie i nie zapomina o regularnych badaniach kontrolnych. Profilaktykę nowotworową uważa za bardzo ważną.

"To jest taka sprawa jak kontrola dentystyczna. Trzeba się sprawdzić, zwłaszcza że mamy takie narzędzia diagnostyczne. Niemądrym byłoby nie korzystać z nich, ale ja myślę, że na zdrowie składa się suma drobnych, codziennych nawyków. Są rzeczy, które sprzyjają nowotworom jak palenie papierosów, picie alkoholu czy zjadanie przypalonych części pożywienia" – twierdzi prezenterka TVP.

Anna Popek o lekarstwach

Popek dodaje, że unika również lekarstw. Stosuje je tylko wtedy, gdy sytuacja rzeczywiście tego wymaga. "Ja nie używam lekarstw, jak nie muszę. Z chemią to też tylko wtedy, jak jest konieczna. Nie przesadzam z tym, żeby coś było czyszczone silnymi detergentami. To jest suma drobnych nawyków. Zawsze interesowałam się swoim zdrowiem, żeby nie chorować. Ja chcę być jeszcze babcią, więc będę potrzebna moim córkom" – powiedziała gwiazda.

Anna Popek – nowy partner

Dziennikarka TVP ma z pewnością również iny powód, aby dbać o zdrowie. Od jakiegoś czasu Popek jest w szczęśliwym związku z młodszym o 11 lat fotografem. Gwiazda aż promienieje.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Źródło artykułu:WP Kobieta