GwiazdyAnna Popek pochwaliła się córką. Oliwia skończyła zagraniczną uczelnię

Anna Popek pochwaliła się córką. Oliwia skończyła zagraniczną uczelnię

Anna Popek pochwaliła się córką. Oliwia skończyła zagraniczną uczelnię
Źródło zdjęć: © ONS.pl | Paweł Kibitlewski
Paulina Brzozowska
03.09.2019 19:06

Anna Popek jest mamą dwóch córek - Oliwii i Małgorzaty. Starsza z nich właśnie ukończyła wymagającą, zagraniczną uczelnię. Dziennikarka postanowiła się tym pochwalić, pokazując wyjątkowe zdjęcie.

Anna Popek - córki

Oliwia jest starszą córką Popek. Od lat mieszka za granicą. Najpierw wyjechała do Hiszpanii, by później skończyć studia w Londynie. Na co dzień podróżuje, wspina się, nurkuje oraz jest członkinią klubu surfingowego UCL, czyli University College London. To właśnie tam zakończyła niedawno swoją edukację.

Anna Popek postanowiła pokazać zdjęcie z ceremonii rozdania dyplomów na swoim koncie na Instagramie. "Jestem dumna z mojej pierworodnej. Podjęła wielki wysiłek, poszła w nieznane organizując sobie wszystko sama. Skończyła z dobrymi ocenami. Dzisiaj jest Jej wielki dzień. Córcia, jesteś wspaniała!" - napisała dziennikarka pod zdjęciem z córką.

Fani są zachwyceni nie tylko osiągnięciami Oliwii, ale też jej urodą. "Cała mama!", "Jak dwie krople wody!", "Wyglądacie jak siostry, a nie jak matka z córką" - piszą pod fotografią.

Anna Popek - kariera

Anna Popek jest jedną z popularniejszych polskich dziennikarek. Karierę rozpoczęła w 1999 roku, kiedy związała się z lokalnymi oddziałami telewizji. Następnie przeszła do TVP2, a przez kolejne lata stała się jedną z sztandarowych gwiazd TVP.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

Zobacz też: "Nie czuję sie bohaterką". Anna Puślecka o wspieraniu chorych kobiet

Źródło artykułu:WP Kobieta