Blisko ludziAnna Starmach wkrótce urodzi. Pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Anna Starmach wkrótce urodzi. Pochwaliła się ciążowym brzuszkiem

Anna Starmach
Anna Starmach
Źródło zdjęć: © East News

07.04.2021 16:06

Anna Starmach spodziewa się drugiego dziecka, jurorka programów "MasterChef" i "MasterChef Junior" urodzi chłopczyka. Z tej okazji, siostry gwiazdy zorganizowały jej baby shower. Impreza była kameralna i bardzo udana.

Anna Starmach znana jest z emitowanego na antenie TVN programu "Masterchef", w którym jest jurorką. Można ją również zobaczyć gotującą w programie "Pyszne 25" na TVN Style, gdzie przygotowuje dania za 25 złotych, w 25 minut.

Anna Starmach spodziewa się chłopczyka

Przyjęcie, które zorganizowały dla Anny Starmach siostry, było dla niej ogromnym zaskoczeniem, o czym opowiedziała na swoim profilu w mediach społecznościowych. Zaznaczyła, że sama nic nie organizowała, bo bała się zachorowania na koronawirusa. "Boje się o swoje zdrowie i zdrowie maluszka. Bardzo bym nie chciała teraz zachorować i w sumie z nikim się już nie widuje (…) Okazało się, że da się zorganizować w pełni bezpieczną, kameralną, przemiłą i wzruszającą imprezkę (…) Było jak w Hollywood, a przy tym domowo" – powiedziała po wszystkim Starmach.

Na przyjęciu było dużo słodkości. Nie zabrakło też prezentów. "Do tej pory się wzruszam, jak to wspominam" – powiedziała na nagraniu Anna Starmach. Zaznaczyła, że w trakcie przyjęcia nie było jej męża i córki Jagny. Wyszli w tym czasie na spacer, aby przyszła mama mogła się w pełni zrelaksować i wygadać z siostrami.

"Mój mąż i dziadek wzięli Jagienkę na bardzo długi spacer. Miałyśmy przestrzeń, czas i możliwości na to, żeby w spokoju spędzić ten babski czas" – mówiła jurorka programu "Masterchef".

Anna Starmach – imię dla syna

Anna Starmach ma córkę Jagnę. W wywiadzie dla "Vivy!" wyjawiła, że z mężem przeprowadzają burzę mózgów i szukają imienia dla syna.

Gwiazda "MasterChefa" nie ukrywała, że na celowniku jest tradycyjne, polskie imię. "Wierzę, że w imieniu jest moc. Imię Jagna jest rzadkie, ma temperament, charakter i taka jest nasza córka. Chciałabym mieć już imię dla syna. Czuję taką potrzebę i komunikuję ją mojemu mężowi" – powiedziała w rozmowie z serwisem.

Lada chwila przekonamy się, jakie imię wybrała Anna Starmach dla swojego potomka. Najważniejsze, aby urodził się zdrowy.

Źródło artykułu:WP Kobieta
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także