Anna Świątczak wystąpiła na gali z córką. Obie są nie do poznania

Anna Świątczak wystąpiła na gali z córką. Obie są nie do poznania

Anna Świątczak i Etiennette Wiśniewska były na Gali Woman Power
Anna Świątczak i Etiennette Wiśniewska były na Gali Woman Power
Źródło zdjęć: © AKPA
28.04.2023 21:50, aktualizacja: 29.04.2023 12:10

Etiennette Wiśniewska i Anna Świątek, jej matka, a zarazem była żona Michała Wiśniewskiego, pojawiły się na drugiej edycji gali Gali Woman Power w hotelu Hilton w Warszawie. Kobiety wspólnie zaśpiewały na scenie. Wyglądały niemal jak siostry.

Michał Wiśniewski był pięciokrotnie żonaty. Jego wybrankami zostały Magda Femme, Marta Mandrykiewicz, czyli Mandaryna, Anna Świątczak, Dominika Wiśniewska i obecna żona - Pola. Wokalista Ich Troje doczekał się ze wszystkich związków pięciorga dzieci. Matką Xaviera i Fabienne jest Mandaryna, Etiennette Anny i Vivienne Anny – Anna Świątczak, Falco Amadeus – Pola, z którą Wiśniewski obecnie spodziewa się kolejnej pociechy.

Anna Świątczak i Etiennette Wiśniewska wystąpiły razem

Etiennette, która ma już 16 lat, od pewnego czasu postawiła na rozwój własnej kariery muzycznej. Nastolatka nagrała nawet z ojcem piosenkę "JEST TAK, czyli Rozmowa Ojca z Córką". Wystąpiła również z rodzicami pod koniec lipca podczas jednego z koncertów organizowanych w ramach "Wakacyjnej Trasy Dwójki. Teraz pojawiła się z matką, Anną Świątczak, na drugiej edycji Gali Woman Power w hotelu Hilton w Warszawie. Kobiety zaśpiewały razem podczas imprezy.

Córka Michała Wiśniewskiego pojawiła się na wydarzeniu w oversize’owej, modnej stylizacji. Postawiła na zdecydowanie zbyt dużą białą koszulę, marynarkę i spodnie, a także ciężkie mokasyny. Jako dodatek do kreacji wybrała krawat, a także srebrny łańcuch. Nastolatka, która tym razem zdecydowała się na blondwłosą fryzurę, była wierną kopią swojego ojca. A razem z Anną Świątczak, która pokazała się w bardziej klasycznej kreacji, czyli oversize'owym czarnym garniturze w paski – przypominały bardziej siostry.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Michał Wiśniewski o wychowaniu dzieci. "Nie mogę im układać życia"

Michał Wiśniewski kibicuje Etiennette w rozwoju kariery. "Od lat sprawia, że nie jest nudno. Większość twierdzi, że jest z innej 'bajki' ale jak trzeba zawsze można na nią liczyć" - opisywał ją na Instagramie.

Podobnie mówi też o wychowaniu pozostałych dzieci. "Nie mogę im układać życia, tylko muszę je wspierać. Zaczyna się czas ich wyborów i decyzji. Zabranianie, zakazywanie nie ma sensu, bo grozi odsunięciem na bok. Więc ja wolę z nimi współpracować. Na szczęście mam poukładane dzieciaki. Muszę im dać kredyt zaufania, choć wiem, że zawsze będą to moje córeczki, i krzywdy im nie dam zrobić. Kagańca im jednak nie założę, bo mądrości wszyscy uczymy się na własnych błędach. Aby oczywiście były one jak najmniejsze i jak najmniej bolesne" - mówił w Fakcie.

Etiennette Wiśniewska zaśpiewała razem z matką
Etiennette Wiśniewska zaśpiewała razem z matką© AKPA
Anna Świątczak i Etiennette Wiśniewska pokazały się razem
Anna Świątczak i Etiennette Wiśniewska pokazały się razem© AKPA

Zapraszamy na grupę FB - #Samodbałość. To tu będziemy informować na bieżąco o wywiadach, nowych historiach. Dołączcie do nas i zaproście wszystkie znajome. Czekamy na was!

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl