Trwa ładowanie...
d2ybk9c

Bal Fundacji TVN. Aleksandra Kwaśniewska odpowiada na ważne pytanie

Aleksandra Kwaśniewska była na Balu Fundacji TVN razem z mężem Kubą Badachem. To nie tylko wydarzenie, na którym pojawia się cała plejada gwiazd. Przede wszystkim celem jest zebranie sumy pieniędzy na charytatywne cele.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Aleksandra Kwaśniewska na Balu Fundacji TVN
Aleksandra Kwaśniewska na Balu Fundacji TVN (East News)
d2ybk9c

Bal Fundacji TVN j przyciągnął całą plejadę gwiazd, która pragnie wesprzeć charytatywne cele. Pojawiły się nawet te, które rzadko wychodzą z domu na publiczne wydarzenia. Do tego grona zaliczają się, m.in. Aleksandra Kwaśniewska i jej mąż Kuba Badach. Na tę okazję córka byłego prezydenta wybrała białą suknię z ozdobnymi piórami od Macieja Zienia. Stylizację uzupełniła o czerwone szpilki i niebanalną torebkę.

Zobacz także: Kwaśniewska zrobiła sobie przerwę od mediów społecznościowych. Teraz tłumaczy, dlaczego

Fotografią z wydarzenia postanowiła podzielić się na swoim instagramowym koncie. W komentarzu jedna z jej obserwatorek, zadała kluczowe pytanie: "Olu kochana, pytam ciebie, bo fajna z ciebie babeczka z dystansem. Powiedz mi, czy nie czujesz dysonansu pomiędzy rewią mody mocno kosztowną, na tymże balu a celem nadrzędnym fundacji?".

d2ybk9c

"Rozumiem pytanie, ale ja tego tak nie czuję. Po pierwsze, na bal ciężko jest się ubrać skromnie, bo już w założeniu nie o to chodzi. Po drugie, to właśnie rozmach tego balu przyciąga tłumy bardzo zamożnych ludzi, którzy płacą za możliwość uczestniczenia w nim oraz hojnie licytują podczas aukcji (wyżej wspomniane dwa miliony to zysk fundacji z samej licytacji). Problemem by było, gdyby kosztami kreacji gości obarczano fundację, ale tak nie jest. Oczywiście możemy się zastanawiać, czy medialna podnieta, dotycząca tego, kto jak wyglądał, nie odwraca uwagi od sedna sprawy, ale co poradzisz na takie czasy?" - odpowiedziała Kwaśniewska.

Zobacz także: Aleksandra Kwaśniewska skończyła 38 lat. Tak się zmieniała

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d2ybk9c

Zobacz także: Z tymi co się znają – Natalia Hatalska

d2ybk9c

Podziel się opinią

Share

d2ybk9c

d2ybk9c