Trwa ładowanie...
d30fewd

Kwaśniewska zrobiła sobie przerwę od mediów społecznościowych. Teraz tłumaczy, dlaczego

Aleksandra Kwaśniewska prowadzi spokojne życie u boku swojego męża Kuby Badacha. Od czasu ich ślubu gwiazda usunęła się w cień i przestała zajmować polskim show-biznesem. Ostatnio zniknęła nawet z mediów społecznościowych, co dopiero teraz wyjaśnia.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Kwaśniewska świętowała w tym roku 38 urodziny
Kwaśniewska świętowała w tym roku 38 urodziny (ONS.pl, Fot: Daniel Wysocki)
d30fewd

Od czasu wyjścia za mąż, Kwaśniewska stara się unikać ścianek, czerwonych dywanów i medialnego szumu. Zaczęła za to intensywnie podróżować, odwiedzając najdalsze zakątki świata i często robiąc z wyjazdów relacje na swoich profilach w mediach społecznościowych.

Aleksandra Kwaśniewska jest nazywana przez swoich fanów "mistrzynią hasztagów". Nie bez powodu - pod swoimi zdjęciami opisuje okoliczności zrobienia zdjęcia w formie hasztagów. Tak było i tym razem, gdy tłumaczyła się z tego, dlaczego zniknęła z mediów społecznościowych na pewien czas: #najmocniejprzepraszamzacałytenniebyt #nikczemnyprzyznaję #instagramowapałazwykrzyknikiem #wtymmiejscużywięnadziejężenajedynkęciąglemówisiępała #jeślinietogłupiowyszło #nowięcprzepraszam #alepodbijałamdzikizachód #atakjużmam #żejakpodbijamtoniedepeszuję #zupełniejakwielcykonkwistadorzy #tylkokompletnieinaczej.

Aleksandra jest córką Jolanty i Aleksandra Kwaśniewskich. We wrześniu 2012 r. wyszła za mąż za muzyka, Kubę Badacha, z którym w wolnym czasie zwiedza świat.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl

d30fewd

Podziel się opinią

Share

d30fewd

d30fewd