GwiazdyBartek Kasprzykowski przyznał się do swojej słabości. Podkochuje się w ikonie polskiego kina

Bartek Kasprzykowski przyznał się do swojej słabości. Podkochuje się w ikonie polskiego kina

Bartek Kasprzykowski
Bartek Kasprzykowski
Źródło zdjęć: © ONS
Klaudia Stabach
21.10.2020 15:40, aktualizacja: 01.03.2022 14:13

Bartek Kasprzykowski gra zarówno w filmach, jak i serialach oraz w teatrze. Aktor miał ostatnio okazję współpracować z Katarzyną Figurą i przyznał, że od dawna platonicznie się w niej podkochuje.

Bartłomiej Kasprzykowski znany jest szerszej publiczności m.in. dzięki roli w kultowym już serialu "Magda M." oraz "Ranczo", gdzie wcielił się w postać księdza. Gwiazdor regularnie występuje przed kamerami lub na scenie teatru, dlatego miał wiele okazji, aby móc pracować z najlepszymi aktorami i producentami w tym kraju.

Bartek Kasprzykowski zachwycony Katarzyną Figurą

Ostatnio spełniło się jedno z marzeń Bartka Kasprzykowskiego. Mowa o współpracy z Katarzyną Figurą, która jak się okazuje, jest przez niego podziwiana nie tylko jako koleżanka po fachu, ale również jako kobieta.

No nie sposób się w niej nie podkochiwać! Wybacz Tamara Archiuch! Znasz moją słabość do Katarzyny Figury" - napisał żartobliwie pod ich wspólną fotografią.

Zachwyt 43-letniego Bartka Kasprzykowskiego nad wdziękiem i wyglądem 58-letniej Katarzyny Figury z pewnością podziela wielu innych mężczyzn. Nic dziwnego, bo Figura od lat jest uważna za jedną z najseksowniejszych polskich aktorek, a przez niektórych nawet porównywana do samej Marylin Monroe.

Tamara Archiuch nie zareagowała na publiczne wyznanie swojego partnera, jednak wnioskujemy, że właściwie zinterpretuje ten żart. Para jest ze sobą od 2009 roku i doczekała się dwójki dzieci - syna Michała i córki Nadii.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (107)
Zobacz także