Trwa ładowanie...
dqz1uet

Basia Richard wyróżniona przez "Vogue". Polka jedną z najlepszych stylistek

Basia Richard z Polski jest jedną z najlepszych stylistek w Stanach Zjednoczonych. To ona ubiera m.in. Selenę Gomez, Irinę Shayk i Foresta Whitakera. Polka znalazła się w gronie najlepszych stylistów według magazynu „Vogue India”.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Basia Richard wyróżniona przez "Vogue". Polka jedną z najlepszych stylistek
(Facebook.com)
dqz1uet

Redakcja magazynu „Vogue India” opublikowała zestawienie siedmiu wyjątkowo utalentowanych stylistów, których prace warto oglądać w mediach społecznościowych. W rankingu tym znaleźli się m.in. stylista Beyonce Ty Hunter, Monica Rose, która ubiera Kylie i Kendall Jenner oraz zdolna Polka.

- Myślę, że to jest dosyć interesujące, że właśnie indyjski „Vouge” uważa, że jestem jedną z tych stylistek. Jestem bardzo zadowolona z tego i myślę, że muszę dużo zrobić, żeby może ktoś inny jeszcze zauważył moją pracę. Trzeba mieć trochę cierpliwości, wiedzieć, czego się chce i dużo pracować. Szczęścia też trochę trzeba - skomentowała sukces w wywiadzie dla agencji Newseria.
Jej ulubieni polscy projektanci? - Uwielbiam Gosię Baczyńską. To europejska projektantka z wysokiej półki. Każda jej kolekcja jest inna. Również Magda Butrym ma świetne kolekcje - dodała.

Dodajmy, że Basia Richard pochodzi z Lublina, studiowała w Białymstoku. - Myślałam, że zostanę muzykiem. Potem za miłością, moim mężem wyjechałam do Kanady, a następnie przeniosłam się do Stanów Zjednoczonych. To, że zostałam stylistką, było przypadkowe. Wybrałam znajomemu strój na galę, a potem mnie zauważono - powiedziała w rozmowie z "Dzień Dobry TVN".

dqz1uet

Zobacz także: Absolutny hit sezonu. Musisz mieć tę kurtkę

Get the look

dqz1uet

Podziel się opinią

Share
dqz1uet
dqz1uet