Trwa ładowanie...

Będzie sequel "Mojego wielkiego greckiego wesela"!

Nia Vardalos i John Corbett powrócą do swoich ról w sequelu komedii romantycznej "Moje wielkie greckie wesele" z 2002 roku.
Share
Będzie sequel "Mojego wielkiego greckiego wesela"!
Źródło: AKPA
d1kb7hm

Nia Vardalos i John Corbett powrócą do swoich ról w sequelu komedii romantycznej "Moje wielkie greckie wesele" z 2002 roku. Film o Greczynce z Chicago (Nia Vardalos), która wbrew rodzinnym tradycjom spotyka się z młodzieńcem "bez kropli greckiej krwi" (John Corbett), stał się wielkim przebojem i osiągnął prawdziwy sukces box office'u. Po 12 latach od wejścia obrazu do kin, gwiazdy komedii i jej producenci postanowili zrealizować sequel.

Scenariusz nowego filmu napisała Nia Vardalos, która również wystąpi w sequelu. Do swojej roli ma powrócić także John Corbett. Rita Wilson, Tom Hanks i Gary Goetzman będą ponownie odpowiedzialni za produkcję. Nie wiadomo jeszcze, kto stanie za kamerą projektu. Obraz z 2002 roku wyreżyserował Joel Zwick.

Kontynuacja "Mojego wielkiego greckiego wesela" będzie opowieścią o rodzinnych sekretach, a także o nowym, jeszcze większym, weselu, na którym po latach zbierze się cały grecki klan.

Nia Vardalos wystąpiła niedawno w komedii "Dealin' with Idiots" Jeff Garlina.

Johna Corbetta można było ostatnio podziwiać w kryminale "The Lookalike".

(Megafon.pl/ma)

POLECAMY:

* "Godzilla" powróci!*

* Luc Besson planuje kontynuację "Lucy"*

* Tom Cruise nie rezygnuje z "Top Gun 2"*

d1kb7hm

Podziel się opinią

Share
d1kb7hm
d1kb7hm