UrodaBiały tatuaż - najmodniejsze tatuaże koronkowe z henny

Biały tatuaż - najmodniejsze tatuaże koronkowe z henny

Biały tatuaż - najmodniejsze tatuaże koronkowe z henny
Źródło zdjęć: © Instagram.com | -

08.07.2018 15:10, aktual.: 02.08.2018 15:31

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Biały tatuaż to oryginalna propozycja adresowana w głównej mierze do osób, które chcą się wyróżnić z tłumu. Najmodniejszym typem tego typu tatuażu są tatuaże koronkowe z henny, które odznaczają się realistycznym odwzorowaniem prawdziwej koronki. Misterne zdobienia zdecydowanie najlepiej prezentują się jako duża ozdoba pleców, rąk i dłoni.

Biały tatuaż z henny — o czym warto pamiętać przed wykonaniem takiego tatuażu?

Białe tatuaże cieszą się obecnie dużą popularnością, a to głównie dlatego, że są unikatowe i niepowtarzalne. Zdecydowanie największą popularnością spośród białych tatuaży cieszą się tatuaże koronkowe, które z powodzeniem można wykonać z henny. Realistyczne odwzorowanie prawdziwej koronki na ciele nie jest jednak zadaniem prostym, dlatego też zaleca się wybór tatuażysty, który ma udokumentowane doświadczenie z koronką. Poza tym zanim zdecydujemy się na wytatuowanie koronki na ciele, powinniśmy pamiętać, że nie jest to tani tatuaż.

Jeśli chcesz poeksperymentować z henną, sprawdź aktualne oferty kosmetyków na WP radarOkazji.

Biały koronkowy rękaw

Tatuaż w formie koronkowego rękawa to ciekawe i oryginalne rozwiązanie, które idealnie współgra z subtelną urodą kobiecą i romantycznym stylem. Tego typu tatuaż wygląda tak, jakby był częścią ubrania. Tatuaż koronkowy to świetna propozycja na ozdobę ciała panny młodej - przy czym wówczas należy pamiętać o tym, by nie przesadzić z koronkowymi elementami.

Obraz
© Instagram.com | -

Biały tatuaż koronkowy na dłoni

Tatuaż koronkowy świetnie prezentuje się również na dłoni. Z tym że decydując się na taki tatuaż biały trzeba liczyć się z tym, że być może będzie się on szybko ścierał. Takie rozwiązanie polecane jest w szczególności młodym osobom. W przypadku starszych kobiet tatuaż koronkowy na dłoni może podkreślać wszystkie mankamenty w tym m.in. zmarszczki.

Obraz
© Instagram.com | -

Biały tatuaż koronkowy na udzie

Nic nie stoi na przeszkodzie do tego, by tatuaż biały w postaci subtelnej koronki wytatuować sobie na udzie. Wówczas możemy postawić np. na tatuaż koronkowy przypominający pas od pończoch. Dużą popularnością cieszą się także zdobienia w formie łapacza snów.

Koronkowy tatuaż na twarzy

Tatuaż koronkowy z henny można wytatuować sobie również na twarzy. Wówczas będzie on znakomitą ozdobą na karnawałowy bal przebierańców. Jednak wykonanie takiego białego tatuażu to już wyższa sztuka, dlatego też najlepiej zaangażować do tego wykwalifikowaną makijażystkę z doświadczeniem w zdobieniach w postaci koronki.

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także