Trwa ładowanie...
d2i36ds

Biel i czerwień, która nawilża. Koreańska marka kosmetyczna wprowadziła maski do twarzy z flagą

Siostry Godlewskie tarzają się po boisku pokryte farbami w barwach narodowych, a Natalia Siwiec oraz Deynn z współmałżonkiem pozują w nawilżających maseczkach do twarzy w najwyraźniej modny print…z flagi, czyli Polska celebrycka przed Mundialem.
Głosuj
Głosuj
Podziel się
Opinie
Daniel Majewski z żoną, Maritą Surmą-Majewską, w sieci znaną jak Deynn.
Daniel Majewski z żoną, Maritą Surmą-Majewską, w sieci znaną jak Deynn. (Instagram.com)
d2i36ds

Z jednej strony malowanie twarzy w barwy narodowe to na stadionach praktyka znana nie od dziś. Jednak z drugiej fakt, że koreańska firma kosmetyczna postanowiła wyprodukować maseczki w płachcie z flagami Polski budzi spore i nie do końca pozytywne emocje.

Do reklamowania kosmetyków, w tych czasach polegającego częstokroć po prostu na opublikowaniu zdjęcia na Instagramie, zatrudniono byłą blogerkę, a obecnie pakerkę – Deynn i jej męża Daniela Majewskiego oraz Natalię Siwiec.

Modelka wydaje się idealnym wyborem, biorąc pod uwagę, że szerszej publiczności dała się poznać jako "dziewczyna z trybun na Euro 2012", gdzie przyszła w koszulce z orzełkiem projektu Roberta Kupisza. Opublikowała zdjęcie w maseczce z płachtą i napisała, że wydaje się to jej świetnym rozwiązaniem – będzie mogła jednocześnie oglądać mecz pilnować córki i nawilżać skórę.

d2i36ds

Majewscy zdają się zaś nie tyle fanami piłki nożnej, co maskowania twarzy. Do sesji ślubnej pozowali w dresach i czarnych kominiarkach. Na opublikowanym na Instagramie zdjęciu Deynn w białym topie bez ramiączek i czerwonej mini całuje w policzek męża. "To twoje słowa, że za święty spokój w czerwcu zrobisz wszystko, misiek" – opisała zdjęcie.

Być może zlecenie od koreańskiej marki to początek powrotu Majewskich do realizowania lukratywnych zleceń reklamowych. Kilka miesięcy temu, po upublicznieniu przez młodszą siostrę Deynn ich konfliktu pora straciła większość swoich kontraktów. Na kila miesięcy Daniel i Marita zniknęli z mediów społecznościowych i przeprowadzili się do Stanów Zjednoczonych.

Receptura masek ma wedle słów producenta opierać się na wodzie z brytyjskiego uzdrowiska Harrogate i zawierać Vita10-complex, który przyspiesza odnowę tkanek i niszczy wolne rodniki. Do tego trójcząsteczkowy kwas hialuronowy.

"Teraz pokaż piłkarskie emocje z idealną cerą! Kibicuj naszym Orłom!" – zachęca marka.

Z pewnością maseczka z flagą Polski jest stosowniejsza na mecz reprezentacji oglądanej z kanapy niż, dajmy na to, "wściekły kot" (Angry Cat), inna znana maska w płachcie skin79. Wersja nawilżająco-łagodząca jest wiernym odwzorowaniem naszej flagi, zaś multiwitaminowa to biała płachta z dwiema małymi flagami na policzkach.

d2i36ds

Podziel się opinią

Share

d2i36ds

d2i36ds