GwiazdyBlake Lively przyjaźni się tylko ze smakoszami

Blake Lively przyjaźni się tylko ze smakoszami

Blake Lively przyjaźni się tylko ze smakoszami
Źródło zdjęć: © AFP

15.09.2012 23:28, aktual.: 16.09.2012 10:35

To jedna z najseksowniejszych aktorek młodego pokolenia. Utalentowana, piękna, seksowna. Okazuje się, że to tej listy można dodać jeszcze jedną zaletę - Blake Lively kocha gotować. Kocha też osoby, które kochają jeść.

To jedna z najseksowniejszych aktorek młodego pokolenia. Utalentowana, piękna, seksowna. Okazuje się, że to tej listy można dodać jeszcze jedną zaletę - Blake Lively kocha gotować. Kocha też osoby, które kochają jeść. Dlatego w gronie jej przyjaciół znajdują się sami smakosze.
- Wszyscy moi znajomi muszą kochać jedzenie, inaczej staję się okropna. Przechodzę teraz fazę gotowania, o niczym innym nie rozmawiam.

- Przyglądając się mojemu mieszkaniu, nigdy nie odgadlibyście, że należy do aktorki. Nie ma tam żadnych pamiątek ani zdjęć związanych z moją karierą. Wygląda to, jak dom obsesyjnej kucharki. Mam nawet specjalnie wyznaczone miejsce przeznaczone tylko i wyłącznie do pieczenia babeczek.

Jak więc udaje jej się utrzymać tak fantastyczną figurę? Jaki jest jej sekret?
- Wiek – 25 lat. To i dobry metabolizm. Za kilka lat będę potrzebowała kolejnego sekretu – na przykład niezwykle restrykcyjnej diety...

(ma)

POLECAMY:

Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (0)
Zobacz także