Blisko ludziBlanka Lipińska nagrała filmik po imprezie. Na zabawie panowała nietypowa zasada

Blanka Lipińska nagrała filmik po imprezie. Na zabawie panowała nietypowa zasada

Blanka Lipińska nagrała filmik po imprezie. Na zabawie panowała nietypowa zasada
Źródło zdjęć: © Getty Images

04.07.2020 14:06, aktual.: 06.07.2020 09:53

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Balnka Lipińska wraz z ukochanym spędza weekend nad morzem. Nagrała filmik, w którym wspomniała o dziwnej zasadzie, która obowiązywała na piątkowej imprezie.

Blanka Lipińska jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych, gdzie chętnie dokumentuje różne wydarzenia ze swojego życia. Autorka bestsellerów wraz ze swoim partnerem Aleksandrem Baronem spędza weekend nad morzem. Chociaż w piątek para razem wybrała się na imprezę, Blanka Lipińska nagrała jedynie krótki filmik z tego wydarzenia, na którym widać przystrojone stoły i kieliszki z szampanem.

Blanka Lipińska o imprezie nad morzem

W sobotę po południu Blanka Lipińska opublikowała na swoim InstaStory kolejny, dłuższy filmik, w którym pozuje w szarych spodniach od piżamy i krótkim topie.

"Dzień dobry, kochani. To jest piękny dzień po imprezie i te moje imprezowe włosy…" – zażartowała, spoglądając w lustro. "Wczoraj na imprezie zakleili nam aparaty w telefonach, dlatego nie ma z niej jakiejś obszernej relacji" – wyjaśniła, odklejając z obudowy naklejkę, która zapewne jeszcze wczoraj zasłaniała obiektyw aparatu w jej telefonie.

Po prywatnej imprezie Blanka Lipińska wyglądała jednak na bardzo zadowoloną.
"Zaraz udam się na śniadanie o godzinie 13. Wam życzę cudownego dnia, nad morzem jest piękna pogoda" – przyznała autorka książek.

Obraz
© instagram.com, blanka_lipinska
Obraz
© instagram.com, blanka_lipinska
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (116)
Zobacz także